Cetelem – Osobní půjčka na bydlení

cetelemBydlení si zařizuje skutečná spousta lidí. Nemusí jít jenom o koupi hotového nového domku či bytu, ale jedná se i o starší stavby, které se následně musí rekonstruovat a modernizovat. Snadno si každý spočítá, že pronájem vyjde mnohem dráž, než placení vlastního bydlení. Mnohdy pomůže i menší půjčka na bydlení, aby se dalo stěhovat do vlastního. Cetelem je tu pro vás s nabídkou Osobní půjčky na bydlení.

Výše půjčky: Od 50 000 Kč do 1 000 000 Kč

Kdo si může půjčit: Půjčka je dostupná fyzickým osobám ve věku nad osmnáct let. Žadatel musí mít zřízen bankovní účet u některé z bank na území České republiky a musí mít trvalý příjem – nelze se nacházet ve výpovědní lhůtě nebo ve zkušební době. Dokládají se údaje o finančním stavu a zaměstnání, rovněž určité osobní údaje a kontakty.

Na co si mohu půjčit: Peníze z půjčky můžete použít na koupi nemovitosti, na rekonstrukci bydlení nebo na vybavení domácnosti.

Splatnost půjčky: Doba splácení je stanovena od šesti do 120 měsíců. Půjčku lze splácet bankovním převodem, složenkou či inkasním příkazem z vašeho běžného účtu.

Poplatky: Posouzení a vyřízení žádosti probíhá zdarma.

Tip na článek  ACEMA Credit - Půjčka na rekonstrukci

Ručení: nevyžadují se ručitelé, ale na půjčce může figurovat spoludlužník/spoludlužnice – manžel/manželka.

Roční úrok: od 6,9 % ročně – závisí na době splácení a na vypůjčené sumě

RPSN: odvíjí se podle doby splatnosti a výše půjčky

Možnost sjednání půjčky: Půjčka se poskytuje hned několika způsoby. Nejsnadnější variantou je žádost online. Dále se dá požádat o peníze telefonicky a na pobočce.

Rychlost poskytnutí peněz: Peníze budete mít k dispozici po vyřízení půjčky – převádějí se na váš bankovní účet.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčku zařídíte online, telefonicky nebo osobně na pobočce. Nevyžaduje se žádné placení předem za vyřízení půjčky. Získáte možnost si pojistit schopnost splácet. Peníze z půjčky přijdou na váš bankovní účet. Půjčka se vyřizuje ve velice brzkém termínu a výši splátky můžete znát předem díky online kalkulačce na stránkách společnosti Cetelem.