Rychlá SMS půjčka Real Money

Rychlá SMS půjčka Real Money
Rychlá SMS půjčka Real Money

Potřebujete informace o velmi rychlé půjčce? Chybí vám nějaká ta tisícovka do výplaty, protože jste měli nečekané vydání? Rychlou SMS Půjčku nabízí i RealMoney. Jaké mají podmínky pro klienty?

O SMS půjčku u Real Money nejprve musíte požádat online způsobem, protože nemáte potřebnou registraci. Na stránkách společnosti najdete registrační formulář a jeho vyplněním a odkliknutím budete mít vytvořen vlastní účet k dalšímu používání. Již v rozhraní vašeho účtu si vyberete výši půjčky, o kterou máte momentálně zájem. Po zvolení konkrétní částky odešlete vaši žádost k posouzení a budete čekat na její zpracování.

V případě schválení jenom odsouhlasíte smlouvu ve vašem klientském účtu a potom už jen budete čekat na peníze, které budou ihned poslány. Jak vidíte, v tomto případě není nutné žádné osobní jednání a zpracování půjček probíhá 24 hodin denně. Jestliže máte bankovní účet u GEMoney Bank, dostanete peníze z půjčky do šedesáti minut od odeslání, u ostatních bank je doba do 24 hodin.

Jestliže jste se dohodli na určité splatnosti a posléze zjistíte, že daný termín nebudete schopni dodržet, zažádejte si o odklad splatnosti půjčky. To vše můžete opět udělat z vašeho osobního profilu na webových stránkách. Přihlásíte se a kliknete na ikonu s odložením splatnosti. Následujete pokyny. Splátky si můžete odložit pouze v případě, že jste po splatnosti do dvaceti dnů. Pokud uplynulo dvacet dnů po splatnosti, nelze provádět úpravy splácení a dojde k zahájení vymáhání dluhu. Odložíte-li splatnost v čase splatnosti vaší půjčky, bude vám hned systémem přidáno sedm dní k aktuální splatnosti.

Tip na článek  Porovnání půjček - Zonky vs. banky a nebankovní společnosti

Nový klient může získat maximální částku 2.000 Kč. Peníze získáte na 21 dnů – do této doby musí být vše splaceno. Jestliže zaplatíte včas a bez problémů, můžete si hned požádat o jinou půjčku, tentokrát vyšší.