Home Credit půjčka po telefonu

Home Credit půjčka po telefonu
Home Credit půjčka po telefonu

Došli jste s penězi tak daleko, že jich máte v bance pomálu? Potřebujete pomoct v podobě půjčky a rozhodujete se, kam zajdete, nebo jak ji jinak zařídíte? Telefon má dnes takřka každý a není tedy problém ho využívat podle potřeby. Dokonce vám ušetří v případě žádosti o půjčku hodně času, protože stačí zavolat a půjčka se začne vyřizovat.

Home Credit půjčka po telefonu je k dostání od 10 000 Kč do 150 000 Kč. K vyřízení půjčky nepotřebujete žádné ručitelské závazky. Půjčku můžete do jednoho měsíce zrušit – v případě, že si to to rozmyslíte apod. K výhodám Home Credit půjčky po telefonu patří, že si můžete požádat o odklad splátek v průběhu splácení. K půjčce lze také uzavřít pojištění, které vám pomůže v době, kdy se ocitnete bez příjmu.

Tip na článek  Půjčka Tommy Stachi

Jak si konkrétně sjednat půjčku Home Credit po telefonu? Nejprve zavoláte na bezplatnou linku 800 700 762. Nebo se můžete informovat ještě zde. Rovněž můžete i vyplnit online formulář a odpovědní pracovníci se vám sami ozvou a zavolají. K telefonickému hovoru si připravte dva platné doklady totožnosti. Jako občan České republiky doložíte občanský průkaz plus jeden z dalších dokladů – například rodný list, zbrojní průkaz, cestovní pas nebo řidičský průkaz.

Zaměstnanci nebo OSVČ si rovněž připraví údaje o zaměstnavateli či soukromém podnikání. Vaše vyjádření musí obsahovat přesný název firmy, adresu, telefonní číslo (pevná linka nebo mobilní telefon) a IČO. Peníze z půjčky vám budou zaslány na bankovní účet, nebo si je můžete vyzvednout v hotovosti na poště. Tady můžete rovněž zažádat o půjčku od 10 000 Kč. Poplatky za uzavření smlouvy ani za předčasné splacení celé půjčky jsou nulové – nepočítají se.  Na poštu se také můžete objednat k vyřízení půjčky na konkrétní datum, což vám ušetří čas strávený čekáním.

Tip na článek  ACEMA Credit – Rychlá půjčka

 


Vyberte si půjčku od 10000 do 150000 Kč