Home Credit půjčka po telefonu

Došli jste s penězi tak daleko, že jich máte v bance pomálu? Potřebujete pomoct v podobě půjčky a rozhodujete se, kam zajdete, nebo jak ji jinak zařídíte? Telefon má dnes takřka každý a není tedy problém ho využívat podle potřeby. Dokonce vám ušetří v případě žádosti o půjčku hodně času, protože stačí zavolat a půjčka se začne vyřizovat.

Home Credit půjčka po telefonu je k dostání od 10 000 Kč do 150 000 Kč. K vyřízení půjčky nepotřebujete žádné ručitelské závazky. Půjčku můžete do jednoho měsíce zrušit – v případě, že si to to rozmyslíte apod. K výhodám Home Credit půjčky po telefonu patří, že si můžete požádat o odklad splátek v průběhu splácení. K půjčce lze také uzavřít pojištění, které vám pomůže v době, kdy se ocitnete bez příjmu.

Jak si konkrétně sjednat půjčku Home Credit po telefonu? Nejprve zavoláte na bezplatnou linku 800 700 762. Nebo se můžete informovat ještě zde. Rovněž můžete i vyplnit online formulář a odpovědní pracovníci se vám sami ozvou a zavolají. K telefonickému hovoru si připravte dva platné doklady totožnosti. Jako občan České republiky doložíte občanský průkaz plus jeden z dalších dokladů – například rodný list, zbrojní průkaz, cestovní pas nebo řidičský průkaz.

Tip na článek  CCS Finance - hypotéky bez dokládání příjmu

Zaměstnanci nebo OSVČ si rovněž připraví údaje o zaměstnavateli či soukromém podnikání. Vaše vyjádření musí obsahovat přesný název firmy, adresu, telefonní číslo (pevná linka nebo mobilní telefon) a IČO. Peníze z půjčky vám budou zaslány na bankovní účet, nebo si je můžete vyzvednout v hotovosti na poště. Tady můžete rovněž zažádat o půjčku od 10 000 Kč. Poplatky za uzavření smlouvy ani za předčasné splacení celé půjčky jsou nulové – nepočítají se.  Na poštu se také můžete objednat k vyřízení půjčky na konkrétní datum, což vám ušetří čas strávený čekáním.