CCS Finance – Půjčka se zástavou nemovitosti

Půjčka se zástavou nemovitostí
Hans / Pixabay

Nosíte v hlavě ideální plán na vydělání peněz? Chcete investovat miliónové částky, ale chybí vám kapitál? Zrovna se vám zachtělo se pustit do podnikání, koupit nemovitost, realizovat zajímavý obchod nebo cokoliv jiného? Půjčit si vyšší sumy není umožněno každému, protože to chce nějakou záruku návratu v budoucnosti. Půjčka se zástavou nemovitosti do 5 mil. Kč od CCS Finance umožňuje mít několik miliónů s dlouhodobou splatností.

Výše půjčky: Od 200 000 Kč do 5 000 000 Kč

Kdo si může půjčit: O půjčku si mohou požádat osoby mající nemovitost, kterou mohou nechat zastavit jako záruku v případě neplacení půjčky. K žádosti o půjčku budete dokládat kopii občanského průkazu žadatele a také manžela/ky. Dodáte rovněž originál katastrální mapy, který není starší než tři měsíce.

Dále je nutná kopie občanského průkazu majitele nemovitosti, jestliže je jiný než žadatel, aktuální LV v originále, rozměry nemovitosti po obvodu a m2, potvrzení o příjmu, nabývací tituly v ověřené kopii dle originálu, aktuální výše dlužné částky (jestliže je  na nemovitosti zástava) a fotografie nemovitosti. Nemovitost musí mít po kolaudaci.

Na co si mohu půjčit: Půjčit se dá na cokoliv, není třeba uvádět účel.

Splatnost půjčky: Půjčka se zástavou nemovitosti má splatnost od 2 do třiceti let.

Poplatky: bez poplatků předem

Tip na článek  ACEMA Credit - Konsolidace půjček

Ručení: Půjčka je k dispozici bez ručitelů, ale vyžaduje se zástava nemovitosti.

Roční úrok: 8 % – 13 %

RPSN: Odvíjí se na základě výše půjčky + dané doby splatnosti.

Možnost sjednání půjčky: Žádost lze podat online cestou. Vyřizování probíhá při osobním jednání.

Rychlost poskytnutí peněz: Vyřízení půjčky zabere cca 1 měsíc. Peníze obdržíte převodem na váš bankovní účet.

Výhody půjčky od společnosti: Peníze i ve vyšších sumách přijdou převodem na váš účet. Nedokládáte váš příjem, ale požaduje se předložení pracovní smlouvy. V případě, že se postaráte o doložení příjmu, získáte výhodnější úročení a splátky rovněž zvýhodněné sazbou 2 %. Potvrzení o příjmu se dokládá jako originál, na formuláři jakékoli banky.

Ostatní doložitelné příjmy se přičítají k vašemu oficiálnímu příjmu. Nenahlíží se do registru dlužníků Solus. Na nemovitosti je povoleno mít zástavu nebo exekuci, ale po poskytnutí úvěru dojde k jejich vyplacení a vy získáte zbývající část peněz.