Hypotéka Wüstenrot – Refin

Hypotéka Wüstenrot
Hypotéka Wüstenrot

Peníze na bydlení jsou velice důležité, proto se mnoho lidí uchyluje k půjčení a následnému placení. Jen díky hypotékám mohou bydlet už nyní a ne za několik (možná i desítek) let. Vlastní bydlení můžete zajistit komfortně a přitom bez zbytečných výdajů a průtahů.

Hypotéka Wüstenrot poslouží zájemcům k financování vlastního bydlení až do 90 % hodnoty nemovitosti. Hypotéku skvěle využijete na koupi nemovitosti do vlastnictví, na stavbu, dostavbu, rekonstrukci a modernizaci nemovitosti. Částkou z hypotéky lze pokrýt také vypořádání spoluvlastnických a dědických nároků k nemovitosti nebo získání členských práv v družstvu. V případě zájmu můžete novou hypotékou zaplatit dříve poskytnutý úvěr.

Hypotéka Refin vám nabídne lepší podmínky než platí pro váš stávající úvěr na bydlení. Hypotéku Wüstenrot na pořízení vlastního bydlení obdržíte už od úrokové sazby 2,69 % ročně.  Refinancování stávajícího úvěru je úročeno od 2,59 % ročně a kombinovaný produkt Spoříme s hypotékou má úrokovou sazbu stanovenou od 2,49 % p.a.

Hypotéka na bydlení má pětiletou fixací úroků a získáte ji bez poplatku za zpracování úvěru.

Tip na článek  Hypoteční úvěr Long Credit

Minimální úrokovou sazbu mají automaticky všechny úvěry od částky 1,3 miliónů Kč. EXTRA úroková sazba je nižší o 0,2 % p.a. a získají ji klienti se splněnými podmínkami bonity, výší hypotéky a také cenou zajištění. Úroková sazba se dále snižuje, pokud si sjednáte zvýhodněné majetkové a životní pojištění.

Hypotéka se poskytuje bez faktur, pokud bude čerpáno na výstavbu a na rekonstrukci nemovitosti. Poplatky se neplatí za čerpání úvěru a rezervaci úvěrových zdrojů. Bude vám umožněno zpětné proplacení až jeden rok starých faktur.  Rovněž je možné uhradit kupní cenu zpětně. Minimální výše úvěru je 300 000 Kč. Splatnost je stanovena od pěti do 30 let.