Nebankovní dům – půjčka do 10 000 Kč

Půjčka do 10 000 Kč se vyřizuje online
DasWortgewand / Pixabay

Stačí, aby někdo požádal osoby se svém okolí o křiknutí, pokud mají problémy s penězi a uslyšeli byste pořádný rámus. Ano, ani vy se nemusíte stydět za vaše finanční nesnáze – stačí se zamyslet a začít je co nejdříve řešit. Půjčky se dnes poskytují v různých výších. Pokud vás zajímají půjčené částky v nižších hodnotách, můžete se obrátit například na Nebankovní dům, kde lze získat peníze až do 10000 Kč.

Výše půjčky: 500 Kč – 10 000 Kč – noví klienti si mohou půjčovat jenom 500 Kč – 2000 Kč. Při opakovaném půjčování se částka půjčky pohybuje již v rozmezí 500 Kč – 10 000 Kč.

Kdo si může půjčit: O půjčku si mohou žádat občané České republiky, kteří mají k dispozici  platný občanský průkaz a nacházejí se ve věku od dvaceti do 68 let. K vyřízení budete  potřebovat také fungující mobilní telefon.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – jedná se o půjčku bez udávání účelu.

Splatnost půjčky: do 15 dní

Poplatky: bez poplatků předem za vyřízení

Ručení: Půjčka do 10 000 Kč je bez potřeby ručitelů a zástavy na majetek.

Výše úroku: U půjčky se stanovily poplatky, které korespondují s momentální smlouvou a odvíjí se podle výše půjčky a doby splatnosti. Například dojde k půjčení 1000 Kč a do 15 dní se vrací 1200 Kč. Půjčíte si 2000 Kč a do patnácti dní navrátíte 2400 Kč atd.


Možnost sjednání půjčky: Půjčka do 10 000 Kč se vyřizuje online – postačí vyplnění formuláře na webových stránkách a vyplnění konkrétní výše. Pokud dojde ke schválení, odešlou se peníze na vaše bankovní konto ihned. Ještě můžete navštívit pobočku společnosti, vzít sebou potřebné doklady a čekat na posouzení – mělo by být rozhodnuto do deseti minut. Pokud bude půjčka odsouhlasena, vše podepíšete a můžete si vzít hotovost rovnou – peníze lze také poslat na váš bankovní účet. Pro případ, že nemáte zaměstnání, poznamenejte si stránku s nabídkou práce v Praze, kde najdete pravidelně aktualizované nabídky práce.

Tip na článek  ACEMA Credit - Podnikatelská půjčka

Rychlost poskytnutí peněz:  Do 10 minut v kanceláři v hotovosti, do asi 2 hodin díky převodu peněz váš účet v bance.

Výhody půjčky od společnosti: Při žádosti o půjčku není třeba myslet na předešlé resty u bank a nebankovních institucí – nekontrolují se registry dlužníků. K posouzení půjčky nepotřebujete ručitele, zástavu majetku ani potvrzení o vašem příjmu. Půjčka do 10 000 Kč je rychle vyřízena.