Cetelem kreditní karta

Cetelem kreditní karta
e-gabi / Pixabay

Kdo by si nepřál mít k dispozici dostatek peněz třeba i před výplatou, kdy se dá už tradičně nejméně utrácet? Půjčení peněz může být i velice pohodlné, což dokládá stále frekventovanější využívání kreditních karet. Jednoduše se s bankou dohodnete, uzavřete smlouvu a pak můžete čerpat až do výše povoleného limitu. Kartou platíte stejně jako s jakoukoliv vydanou k běžným účtům. Jisté výhody nabízí také Cetelem kreditní karta.

Cetelem kreditní karta – informace

Výše půjčky: individuálně – na základě potvrzení o příjmu

Kdo si může půjčit: O kreditní kartu může požádat fyzická osoba starší 18 let, plně způsobilá k právním úkonům. Musí se jednat o osobu s bankovním účtem u některé z bank v ČR a s pravidelným a trvalým zdrojem příjmu. Žadatelé nesmí být ve zkušební době nebo ve výpovědní lhůtě.

K žádosti o kreditní kartu Cetelem budete potřebovat kopii posledního výpisu z vašeho bankovního účtu, oboustrannou kopii dokladu totožnosti a jednoho dalšího dokladu vaší totožnosti. Rovněž je nutné doložit potvrzení o výši příjmu.

Na co si mohu půjčit: Cetelem kreditní karta umožňuje nákupy čehokoliv. Výběry si lze dopřát z bankomatů, rovněž je možné provádět bezhotovostní nákupy v prodejnách, převody peněžních prostředků na účet v bance, zasílání šekových poukázek. Dále jsou umožněny výběry hotovosti na pobočkách Sberbank a v prodejnách. Pomocí kreditní karty Cetelem lze nakupovat na internetu nebo si dobíjet mobilní telefon.

Splatnost půjčky: Čerpání na kartě lze provádět opakovaně a trvale – uhrazené splátky se automaticky doplňují a navyšují aktuální částku k využití.

Tip na článek  Esofin půjčky

Poplatky: Vydání karty a její aktivace je zdarma. První tři výběry z bankomatu v ČR jsou zdarma.

Ručení: bez ručitelů a bez zajištění

Roční úrok: Bezúročné období trvá až 55 dní a vztahuje se na bezhotovostní nákupy. Výše úroků se počítá na základě výše půjčky a doby splatnosti.

RPSN: Odvíjí se podle půjčené částky a doby splatnosti.

Možnost sjednání půjčky: O kreditní kartu Cetelem si můžete zažádat několika způsoby. Jednak jde o možnost vyplnit     žádost on-line, dále lze podat žádost v obchodech nebo na pobočce společnosti. Při žádosti o kartu online či na pobočce očekávejte 0 % úrok na dobu tří měsíců!

Rychlost poskytnutí peněz: ihned po vyřízení

Výhody půjčky od společnosti: Kreditní karta Cetelem se vydává a aktivuje zdarma. Zadarmo jsou také první tři výběry z bankomatu v České republice a očekávejte bezúročné období až 55 dní na vaše bezhotovostní nákupy. K dalším výhodám patří navrácení až 150 Kč měsíčně za vaše nákupy – jde o odměnu. Můžete získat doplňkovou Virtuální kartu, abyste mohli bezpečně platit na internetu. Také se můžete těšit na různé slevy a výhody obchodních partnerů Cetelem a na nepřetržitý přístup k úvěrovému účtu.