Nebankovní půjčka Credium

Nebankovní půjčka Credium
Nebankovní půjčka Credium

Společnost Credium svou půjčku označila názvem „nejlevnější“. Poskytuje se s RPSN od 9,2% a k vyřízení není potřeba žádných ručitelských závazků. Navíc za posouzení vaší půjčky nebudete platit žádný poplatek předem – vyřízení je zdarma, navíc velice rychlé a jednoduché. Schválení půjčky probíhá už do 24 hodin od podání žádosti.

Díky Credium půjčce si můžete zažádat o částky od 30 000 Kč do 250 000 Kč. Až do maximální částky 250 000 Kč můžete žádat bez ručitele. Jestliže chcete, aby byla půjčka schválena, musíte mít minimální měsíční příjem 8 000 Kč. Dále je nutné nemít žádný zápis v registru dlužníků. Splňujete tyto požadavky? Potom neváhejte a pohodlně odešlete svou žádost díky online formuláři. Nemusíte si sjednávat schůzky s vaším finančním agentem.

Doba splácení je stanovena od šesti do 72 měsíců. Credium půjčka je spotřebitelská a výše poskytnuté půjčky závisí na výši vašich příjmů. Díky tomu, že je stanovena minimální částka 8000 Kč, mohou si zažádat i ženy na mateřské dovolené nebo jedinci pobírající důchod. Správa úvěrového účtu vás bude stát pouhých 40 Kč. Při vyřizování půjčky také zvažte, zda nebude dobré uzavření pojištění proti neschopnosti splácení a jiným problémům, které vám pomůže v době bez zaměstnání a bez pobírání příjmů.

Tip na článek  Půjčka online i pomocí SMS

Půjčku získá pouze plnoletý občan, tedy s věkem minimálně 18 let a další podmínkou je osoba, která není starší než 67 let. K vyřízení budete dokládat občanský průkaz a jeden další doklad totožnosti. Nezapomeňte ani na potvrzení od zaměstnavatele o průměrném měsíčním příjmu nebo na daňové přiznání, pokud podnikáte.

U Credium společnosti zaplatíte za zkrácení doby splácení 500 Kč. Změna data splatnosti splátek je účtována 200 Kč, prodloužení bude za 250 Kč. V případě zrušení pojištění počítejte s poplatkem 500 Kč a změna stojí 250 Kč.