Půjčky RMI Finance

Půjčky RMI Finance
Půjčky RMI Finance

Sehnání půjčky vám dává zabrat? Nemusí to být tak složité, jak se na první pokusy zdá. Pokud jste nepochodili u bank, jsou tu ještě nebankovní společnosti, které vám pomohou se získáním požadované sumy peněz k různým účelům.

Společnost RMI – Finance consulting s.r.o. se na poli nebankovních produktů pohybuje od roku 2006. Díky společnosti si můžete zajistit klasické půjčky pro fyzické sooby, ale i realitní činnosti. Setkáte se s individuálním přístupem, kdy se bude hledat ideální řešení pro vaše konkrétní požadavky. Půjčky od RMI Finance se soustřeďují na půjčky, úvěry a hypotéky pro mnoho jedinců. Získat můžete půjčky pro podnikatele, developerské úvěry, úvěry realizační, hypoteční úvěry nebo nebankovní půjčky bez ručitele. K vyřízení půjčky je nejprve potřeba vyplnit žádost online.

Jaké půjčky můžete získat od RMI Finance? Poskytují se nebankovní půjčky do 40 000 Kč – jde o neúčelovou hotovostní půjčku bez ručitele a rovněž bez nahlížení do registrů dlužníků. Dále se poskytují nebankovní půjčky pro klienty na mateřské dovolené. Zažádat si mohou jenom vdané ženy nebo ženatí muži. Maximálně se půjčuje 20 000 Kč se splatností do 24 měsíců. Od RMI Finance můžete ještě získat neúčelové hotovostní půjčky bez ručitele v částkách od 10 000 do 150 000 Kč.

Tip na článek  3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

Nebankovní půjčky od RMI Finance mají zajímavé podmínky pro většinu klientů. Dají se volně využívat a jsou flexibilní. Hotovostní peníze získáte velmi brzy. Využijí je hlavně jedinci se záznamy v registrech dlužníků a s nedostatečnou bonitou. K vyřízení půjček nebudete dokládat příjem. Budou vám stačit doklady totožnosti (běžně se dokládají aspoň dva) a případně se udělá zástava. RMI Finance nabízí i konkrétní půjčky na automobil – takto si koupíte potřebné vozidlo i v době, kdy nedisponujete vlastními financemi.