Nebankovní půjčka Leasing-star

Nebankovní půjčka Leasing-star

Hodláte se zadlužit, protože prostě musíte a nechcete na tom být ještě hůř než nyní? Potřebujete peníze, abyste si splnili svoje touhy, protože dlouholeté čekání vás bude bavit mnohem méně než splácení úvěrů a půjček?

Leasing-star je česká společnost s ručením omezeným, poskytující finanční služby fyzickým osobám, společnostem a právnickým osobám. U této společnosti můžete zažádat o Star-úvěr. Úvěr je určen pro všechny zájemce a individuálního přístupu se dočká i jedinec, který se vrátil s nepořízenou z banky. Výše úvěru se pohybuje od 100 000 Kč do 10 000 000 Kč.

Půjčka bude  zajištěna nemovitostí. Může jít o rodinný domek, bytovou jednotku, objekt určený k rekreaci, stavební pozemek nebo podnikatelský objekt. Půjčenou sumu můžete čerpat buď jednorázově převedením částky na bankovní účet nebo i vyplacením v hotovosti na pokladně. Pravidelné splácení je povoleno od šesti měsíců do dvou let. Měsíční splátky obsahují úrok a jistinu. Úvěr můžete částečně nebo celý předčasně splatit bez extra sankcí. Bude vám však účtován poplatek dle sazebníku poplatků.

Star-úvěr si můžete vzít na koupi nebo rekonstrukci nemovitosti – peníze využijete na opravy, modernizaci nebo na doplatek kupní ceny. Dále se poskytuje úvěr na podnikání, o který si může zažádat právnická nebo fyzická osoba. Půjčka na podnikání poslouží k investicím, rozvoji firmy, provozní financování nebo refinancování stávajících závazků. Další druh úvěru lze získat na vyplacení zástavních práv. Budou vyplacena práva u fyzických osob, bankovních a nebankovních společností – pokud jste si vzali půjčky na bydlení apod. jednotlivé druhy poskytovaných úvěrů se dají kombinovat. U Leasing- star se neposkytují spotřebitelské úvěry.  Žádosti o půjčení peněz se vyřizují rychle. O schválení vás budou informovat již do dvou pracovních dnů od návštěvy u poradce. Jakmile dodáte všechny požadované dokumenty, bude vyřízení trvat ještě další dva až tři týdny.