Proma – Podnikatelská půjčka

Proma – Podnikatelská půjčkaV současné době není podnikání žádná legrace. Jednoho dne si libujete v nadbytku a za týden se vše může rázem změnit. Nastanou i doby, kdy je nevyhnutelné sehnání vyšší sumy. Jestliže vás v bance nevítají s nadšením a nemají zájem půjčit rychle, zkuste nebankovní společnosti, které jsou nakloněné různým typům úvěrů a půjček. Mezi nimi naleznete i společnost Proma Kladno.

Výše půjčky: od 50 000 Kč

Kdo si může půjčit: Podnikatelská půjčka je k dispozici pro firmy – fyzické a právnické osoby. Půjčka se bude hodit každému, kdo potřebuje finance a investice pro podnikání. Půjčky jsou určeny pro podnikatele, kteří mají zájem o vyšší částku a budou schopni zajistit půjčku majetkem. Nevyžaduje se historie podnikání.

Na co si mohu půjčit: Půjčka je vydávána jako bezúčelová, finanční prostředky lze použít na cokoliv.

Splatnost půjčky: Splatnost půjčky se uzavírá na 1, 2, 3, 4, 5, 6, 9, 12, 18, 24, 30, 36, 42 nebo 48 měsíců. Každá půjčka se posuzuje individuálně. Splácení probíhá formou pravidelných měsíčních splátek.

Poplatky: bez poplatku předem

Tip na článek  Klikpujcka.cz – SMS půjčka do výplaty

Ručení: Vyžaduje se zástava majetku.

Roční úrok: Chcete znát konkrétní úroky? K tomu vám poslouží firemní poradce, který sdělí přesnou částku ke konkrétní sumě půjčky a vezme v úvahu délku splácení.

Možnost sjednání půjčky: Nejprve vyplníte online formulář pro půjčku na webových stránkách společnosti. Pak vás zkontaktuje úvěrový poradce, odpoví na případné nejasnosti a pomůže vyplnit žádost o půjčku.

Rychlost poskytnutí peněz:  Peníze mohou být na vašem bankovním účtu do 24 hodin od podpisu smlouvy.

Výhody půjčky od společnosti: Peníze máte brzy k dispozici na svém bankovním účtu. Nezkoumá se účel půjčky a lze ji využít libovolně. Půjčku si mohou vzít i podnikatelé, kteří nevykazují zisk a mají dluhy vůči státu. Půjčka nemá žádné skryté poplatky a je přehledná.