Finpo půjčka

Finpo půjčka
Finpo půjčka

Půjčka čeká i na vás! I když jste už vzdali pokusy u půjčení u bank, stále máte možnost vyzkoušet nebankovní sektor. Firmu Finpo je provozována společností MANZES s.r.o. sídlící v Brně.

Finpo vám pomůže primárně vyplatit zástavy a exekuce nebo refinancuje nevýhodné půjčky. Konsolidace půjček vám pomůže sloučit dosavadní půjčky a úvěry do jedné pohledávky. Snadněji budete kontrolovat vaše výdaje na splátky a nebudete muset pátrat, co jste zapomněli zaplatit. Navíc můžete získat – nižší splátky, méně poplatků a pochopitelně úroků, protože jedna půjčka neznamená pět.

Konsolidace půjček je u Finpo uzavírána s dobou splatnosti až na 30 let s 8,4% p.a.. Výše požadovaného úvěru není nijak omezována. Svou žádost o půjčku můžete nejlépe podat pomocí online služeb nebo telefonicky. Následně se uskuteční osobní schůzka. K půjčce budete potřebovat zastavit nemovitost. Vyplacení exekucí je rovněž spjato s garantovanou fixní splátkou. Není problém se postarat o předčasné splacení. Tento typ úvěru má stanoven limit  na 60% hodnoty vámi zastavené nemovitosti. Nemovitost však zůstává po celou dobu splácení vaším vlastnictvím. Doba splácení je možná až deset let a úroková sazba činí 14,8% p.a.

Tip na článek  Nájem versus hypotéka

Při žádání o Finpo půjčky nebudete omezováni věkem ani svými příjmy. Nebudou rovněž prověřovány registry dlužníků, kde se soustřeďují informace o neplatičích a zpožděných splátkách. Peníze z půjčky můžete také obdržet na opravy a rekonstrukce nemovitostí nebo na vaše podnikání.

Refinancování hypotéky se vám vyplatí především v době fixace, kdy je to bez poplatku. Pokud můžete doložit příjmy, získáte nabídku výhodnější hypotéky. K žádosti doložíte dosavadní hypoteční smlouvu, aktuální zůstatek na hypotečním účtu,. Dále předložíte list vlastnictví zastavené nemovitosti a potvrzení o příjmech.