Smart půjčky a úvěry

Půjčkový svět je v současnosti hodně obsáhlý a ten, kdo shání k půjčení různé částky peněz si určitě vybere. Ovšem vybírat se musí umět a není nutné přistoupit na nevyhovující podmínky.

Půjčky a úvěry od SMART jsou určeny na cokoliv chcete a navíc jsou dostupné pro všechny zletilé osoby. Finance získáte za velice výhodných podmínek, rychle, bez protahování a dokládání zbytečně mnoha dokumentů.

Smart půjčka je vyřízena rychle z pohodlí vašeho domova, stačí vyplnit online žádost nebo zavolat telefonicky. Obchodní zástupce vás bude kontaktovat do dvou dnů a hotovost vám bude doručena až domů. Smart půjčka se dává v rozmezí od 5000 Kč do 50 000 Kč. Vždy je kladen důraz na rychlé zpracování, málo papírování a maximální diskrétnost. Půjčka se splácí po dobu osmi až třinácti měsíců.

Půjčka je dostupná po celé České republice

Určena je pro všechny osoby, které postrádají čas na vyřizování půjčky v bankách a s tím spojené vyřizování nejrůznějších dokumentů a potvrzení. Půjčka se zalíbí všem, kdo opovrhuje složitým procesem papírování a schvalování. Zde bude vše vyřízeno jasně a v brzké době. O půjčku si mohou zažádat zaměstnanci se stálým příjmem ze zaměstnání, důchodci pobírající invalidní nebo starobní důchod a také ženy na mateřské dovolené.

Tip na článek  Klikpujcka.cz – SMS půjčka do výplaty

Splácení probíhá v pravidelných měsíčních splátkách

Půjčka je bezúčelová, tudíž můžete získané finance získat na cokoliv zrovna potřebujete. Při nedostatečné bonitě bude vyžadován spoludlužník. Půjčku lze využít na refinancování. Schválena bude půjčka, kde má žadatel pravidelný měsíční příjem a dovršil minimálně osmnácti let. K půjčce budete dokládat dva doklady totožnosti, jedním z nich bude občanský průkaz. Jak můžete vidět tady, u online žádosti vyplňujete osobní údaje – jméno, příjmení, telefon, email, rodné číslo a adresu.