Esofin půjčky

Esofin půjčky
Esofin půjčky

Máte již napůjčováno spoustu peněz a čert, aby se vyznal v tolika smlouvách a splátkách?

Esofin půjčky vám pomohou uskutečnit konsolidace půjček a vyplacení exekucí na nemovitosti. Esofin se zaměřuje na půjčky, které jsou zajištěné nemovitostí. Díky těmto financím můžete najít vyřešení nepříjemností s nevýhodnými zástavami, exekucemi a hrozícími dražbami. Půjčky jsou určeny také pro osoby, které hledaly  možnosti půjčení v bance, ale neuspěly a nemají jinou možnost, než jednat s nebankovními společnostmi.

Esofin půjčky zahrnují i poskytnutí nebankovní hypotéky. Půjčit si můžete částky od 250 000 Kč, maximální částka je omezena tím, jakou hodnotu má zástava.

Kdo žádá o hypotéku, nemusí být současně majitelem nemovitosti, která bude sloužit jako zástava k zajištění úvěru. Majitel nemovitosti ale musí se zástavou souhlasit. Úvěr můžete získat i na nemovitost, kde již existuje zástavní právo a dojde tedy k přeúvěrování. Splatnost si lze zvolit od jednoho roku do 30 let. V případě, že se vám sejdou peníze navíc, můžete kdykoliv úvěr zaplatit před dojednaným termínem. Nebudou se vám počítat úroky za dobu do původního konce splátkového období. Sami si navrhnete eventuální výši splátky k úvěru a rovněž dobu splatnosti – vše závisí na vašich konkrétních možnostech. Zástupci vás navštíví a osobně dojednají podrobnosti. Odhad udělá sama společnost na své náklady.

Tip na článek  Hypotéka Wüstenrot - Refin

K žádosti budete dokládat dva doklady totožnosti, kopii kartičky vašeho účtu. V případě vyplácení exekucí nebo zástav doložíte vyčíslení stávajícího exekutora, zástavce, státní správy, dražební vyhlášku… Budete potřebovat fotky nemovitosti –asi deset kusů pořízených z vnější i vnitřní strany – stačí poslat emailem. Pro družstevní byty je třeba mít nájemní smlouvu a evidenční list. Dále musíte mít nabývací titul k nemovitosti.