Konsolidace půjček vám ušetří peníze a starosti

Zná to pravděpodobně velká spousta lidí. Vezmete si několik půjček, které nemusí být zrovna dvakrát výhodné, a ve finále značným způsobem omezíte svůj rodinný rozpočet. Každý měsíc si hlídáte hned několik plateb, abyste se nedostali do prodlení a do dluhů.

Proti této nepříjemné situaci však existuje účinné a flexibilní řešení, jemuž se říká konsolidace půjček. Spojení hned několika bankovních a nebankovních úvěrů do jednoho jediného. Ten bude daleko jednoduší na správu a zároveň můžete ušetřit spoustu peněz.

Specialista na srovnání konsolidace půjček

Chcete-li vědět, na jakou bankovní nebo nebankovní společnost se obrátit v případě výhodného a úspěšného srovnání půjček, navštivte internetový portál OKfin.cz. Největší databázi v ČR sdružující rychlé půjčky online, včetně zmiňovaných konsolidací.

Server, s pomocí něhož si vyberete ekonomicky nejpřijatelnější spojení úvěrů, jež bude provedeno rychle, bez zbytečných administračních úkonů a vašeho přičinění.

OKfin.cz se stane vaším rádcem a zároveň nástrojem, jak sjednotit půjčky před výplatou, půjčky bez doložení příjmu, kreditní karty či poměrně žádané kontokorenty.

Výhodné předení půjčky k Air Bank

Jedním ze specialistů na toto téma je bankovní společnost Air Bank. Konsolidace půjček Air Bank vám dokáže sjednotit rychlé půjčky online s velice pozitivním výsledem, prostřednictvím něhož ušetříte.

  • Úroková sazba započínající na 9,9 %
  • Možnost získat nazpět až 13 měsíčních splátek
  • Bez jediného poplatku
Tip na článek  Konsolidace půjček jde jednoduše zvládnout

Konsolidace půjček online v podání Air Bank může vypadat tak, že budete splácet méně než doposud a ještě kratší dobu. Vaše dlužná částka v případě spojení půjček ihned bude dosahovat hodnoty od 10 000 Kč do 600 000 Kč. Přičemž maximální doba splatnosti je až 120 měsíců.

Konsolidace půjček v podání nebankovního subjektu

Výjimkou samozřejmě není ani sjednocení libovolných úvěru pod drobnohledem nebankovní společnosti. Typickým řešením je firma Home Credit, která vám několik nevýhodných produktů nahradí jednou nebankovní půjčkou odpovídající hodnoty. Konsolidace půjček bez registru je bezpečná a spolehlivá cesta z dluhů.

  • Spojení půjček od 30000 Kč do 500 000 Kč
  • Doba splatnosti až 96 měsíců

K příjemným vymoženostem tohoto řešení patří fakt, že nově získaná půjčka online je velice variabilní. Využít lze praktického snížení měsíčních splátek, popřípadě jejich odkladu. Zajímavě se jeví i připojištění proti neschopnosti splácet a dalším životním situacím.

Konsolidace půjček
seagul / Pixabay