RePůjčka od od Equa bank

RePůjčka od od Equa bank
RePůjčka od od Equa bank

Potřebujete půjčit peníze? Nebo už jste si půjčku vzali a nyní přemýšlíte, jak ušetřit na splácení? V tomto vám pomůže RePůjčka od od Equa bank. Svou nynější půjčku můžete jednoduše vyměnit za ještě výhodnější! RePůjčka od Equa bank je půjčkou, kde stačí předat starou smlouvu a banka za vás vše obstará.

Půjčka může seříznout vaše dosavadní měsíční splátky až o 25 procent.  Úspory si můžete spočítat pohodlně na online kalkulačce. Potom vyplníte online žádost o půjčku a do jedné minuty získáte schválení či zamítnutí půjčky. Výše půjčky je stanovena od částky 30 000 Kč až do 600 000 Kč. To vše je možné obdržet bez ručitele. Po celou dobu splácení budete platit pevnou měsíční splátku. Splácení půjčky je možné od šesti do 84 měsíců.

RePůjčku lze použít třeba k zaplacení konsolidované půjčky, resp. splátky z více sloučených půjček. Dále k zaplacení hotovostní půjčky nebo účelové půjčky na koupi automobilu či  neúčelové půjčky/ úvěru. Jestliže do Equa bank převedete leasing nebo úvěr na auto, rovněž můžete ušetřit. Dobrým bonusem bude to, že automobil bude okamžitě váš i s velkým technickým průkazem. Aktuálně je stanoven bonus 1 000 Kč na každou převedenou půjčku.

Tip na článek  Půjčka Airbank

To přesně znamená, že každý kdo načerpá RePůjčku, získá nárok na speciální tisícový bonus.

K RePůjčce dále budete mít zadarmo běžný účet s jedinečným internetovým a mobilním bankovnictvím – nebudete platit nic za vedení účtu, dostanete zdarma platební kartu, budete mít výběry ze všech bankomatů na území naší republiky zadarmo a zdarma budou také všechny odchozí a příchozí korunové platby na účtu. K půjčce si také můžete zřídit pojištění schopnosti splácet, které se hodí v době finanční nouze. Pro půjčku nemusíte nikam chodit – využijte online služeb a vše zařiďte rychle a snadno pomocí webových stránek.