ACEMA Credit – Půjčka na rekonstrukci

acema creditStačí se porozhlédnout po vašem domě a je vám jasné, že bez pořádné rekonstrukce a modernizace to nepůjde? V současné době se dá udělat i z velmi starého domu pěkné moderní sídlo, ale je tu jeden háček – potřebujete dostatek financí. Můžete mít něco naspořeno, ale přesto si uvědomíte, že to na realizaci všech plánů zdaleka nestačí. Jestliže se vám nechce další roky střádat, zkuste si vzít půjčku a místo spoření ji budete splácet. Výhodou je, že už budete dávno bydlet ve svém vysněném domku, bytě nebo chalupě. Půjčku vám rádi poskytnou i u ACEMA Credit.

Výše půjčky: Od 100000 Kč do 5 000 000 Kč

Kdo si může půjčit: Půjčky jsou poskytovány občanům ČR, kteří jsou vlastníky nemovitosti, která bude použita k zastavení.

Na co si mohu půjčit: Půjčit si lze na rekonstrukci, ale i na výstavbu a koupi nemovitosti. Lze si zrekonstruovat například jen jedninou místnost apod.

Splatnost půjčky: Splácení je možné až po dobu dvaceti let. Během doby splácení můžete na půjčku dávat  mimořádné splátky – doba splatnosti se tím zkrátí, nebo se dají snížit zbývající měsíční platby.

Tip na článek  CCS Finance - Půjčka se zástavou nemovitosti

Poplatky: bez poplatků předem

Ručení: Ručení se zajišťuje zástavou nemovitosti. Ocenění nemovitostí od profesionálů je ve vybraných lokalitách zdarma.

Roční úrok: již od 7,99% p.a.

Možnost sjednání půjčky: Vyplňuje se jednoduchá online žádost, odešle se kliknutím a posléze trvá jen několik minut, než dojde k vyjádření o předschválení či zamítnutí, nebo doplnění dalších údajů.

Rychlost poskytnutí peněz: Hotovostní finanční zálohy získáte okamžitě po podpisu smlouvy. Kalkulace a poradenství je zdarma.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčené peníze využijete na rekonstrukci, koupi a výstavbu nemovitostí. Půjčku si lze vzít až do několika miliónů až na 20 let. K žádosti o půjčku se nemusí dokládat potvrzení o příjmu, předběžné schválení bude učiněno už do několika minut od přijetí žádosti.