Cresco – rychlá online půjčka

Někomu se zdají být půjčky ideálním řešením, někomu naopak. Každý se prostě na půjčky dívá jinak. Pravda je, že v případě půjčení peněz se musíte také postarat o pravidelné splácení, které může trvat i několik let. Pokud musíte urgentně zaplatit dluhy, účty nebo nějakou odkladnou věc či záležitost. Pro vás je tu rychlá online půjčka poskytovaná nebankovními společnostmi. Rychle a jednoduše vám půjčí také společnost Cresco Group s.r.o.

Výše půjčky: od 10.000 Kč do 150.000 Kč

Kdo si může půjčit: O půjčku se mohou zajímat nejen zaměstnanci, ale finance jsou nabízeny i podnikatelům (OSVČ), státní zaměstnanci a osoby pobírající důchod. U půjček v nižších částkách se nevyžaduje dokládání příjmů. Věk žadatelů je přípustný v rozmezí 18 -65 let. Je nutné, aby se jednalo o občany České republiky. K žádosti o půjčku se předkládá občanský průkaz a jeden další doklad totožnosti. OSVČ a zaměstnanci potřebují i údaje o firmě, konkrétně adresu, telefon, IČO, přesný název firmy.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv, jedná se o neúčelovou půjčku.

Splatnost půjčky: Čas pro splácení se stanovuje na maximálně 84 měsíců. V případě, že budete mít zájem o odklad splátek, můžete si nechat odložit až 4 měsíční splátky. Výhodou je, že pokud budete splácet včas, bude vám navrácena polovina úroků.

Tip na článek  Home Credit půjčka

Poplatky: rychlá online půjčka bez poplatků předem

Ručení: bez ručitele

Roční úrok: Odvíjí se na základě půjčené částky a doby splácení

Možnost sjednání půjčky: Žádost o půjčku si snadno podáte na webových stránkách společnosti. online vyplňování žádosti o půjčku se stále více rozmáhá a je velice oblíbený díky své jednoduchosti a rychlosti. Budete mít k dispozici 30 dní na odstoupení od smlouvy – bez sankčních poplatků.

Rychlost poskytnutí peněz: Půjčka se běžně vyřizuje už do 24 hodin. Během jednoho dne se rovněž vyplácejí peníze – posílají se na bankovní účet, nebo se vyzvedávají na poště.

Výhody půjčky od společnosti: Rychlá online půjčka se vyřizuje rychle a jednoduše do 24 hodin od podání žádosti. Nepotřebuje se ručitel, zástava ani udání účelu půjčky. Seznam půjček do 24 hodin je dostupný na stránkách půjčky-comodor.cz

Cresco nabízí rychlé online půjčky
geralt / Pixabay