CzFinance.cz – Bezúročná půjčka

Bezúročná půjčka
PublicDomainPictures / Pixabay

Kdo jednou vyzkoušel půjčku, už dobře ví, co od ní může očekávat a jaké povinnosti ho čekají na krátké nebo delší období. I odpůrci půjčování se mohou jednou ocitnout v situaci, kdy jim nezbude nic jiného, než se obrátit na poskytovatele bankovních nebo nebankovních půjček. Mohou chtít si půjčit například na zařízení do bytu, nebo jim bude chybět několik tisíc k pokrytí poplatku za studium dětí do zahraničí. Nebankovní půjčky poskytuje také společnost CzFinance.cz.

Výše půjčky: 10 000 – 30 000 Kč

Kdo si může půjčit: Bezúročná půjčka je určena pro každého zájemce s věkem od 18 do 70 let. Pro získání půjčky musíte splnit podmínku – klient musí vlastnit nemovitost, popř. aspoň část nemovitosti – čtvrtinu, polovinu apod. Půjčku nedostanou osoby, které mají exekuci nebo mají zástavu u osob či soukromých firem. K vyřízení budete dodávat platný občanský průkaz.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – půjčka se poskytuje jako neúčelová.

Splatnost půjčky: Splácení půjčky je zajišťování týdně – v týdenních splátkách. V případě zájmu se však lze domluvit také na měsíčním splácení. Jednotlivé splátky se posílají na bankovní účet společnosti. Půjčku lze kdykoliv doplatit předčasně  – bez sankčních poplatků. Zdarma se dají posílat také mimořádné splátky na půjčku.

Tip na článek  Home Credit půjčka po telefonu

Poplatky: bez poplatků předem za vyřízení a posouzení

Ručení: Bezúročná půjčka je k dispozici bez shánění ručitele a také bez zajištění, ovšem zájemce o půjčku musí vlastnit nemovitost, či její část.

Roční úrok: bez úroku

RPSN: 0%

Možnost sjednání půjčky: Schválení půjčky je otázkou cca doby do dvou dnů od přijetí žádosti. Potom se stanoví termín podpisu smlouvy. Dojde k osobní návštěvě – přijde za vámi zástupce společnosti.

Rychlost poskytnutí peněz: Jakmile se domluví datum podpisu smlouvy, obdržíte peníze z půjčky, vhodné na třeba na konsolidaci jiných závazků, hotově během osobní schůzky.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčku si mohou vzít klienti, vlastnící celou nebo nějakou část nemovitosti. Nebudete platit žádný úrok, když vše splatíte včas, tedy v daných termínech. Při posuzování se nenahlíží do registrů dlužníkům. Peníze jsou k dispozici ihned po podpisu smlouvy. Každá žádost má individuální řešení.