Proma – Živnostenská půjčka

Proma – Živnostenská půjčkaPatříte mezi živnostníky a ocitli jste se náhle ve finanční tísni? Zachránit vás může rychlá půjčka, která je snadno dostupná a vyřízena bez zbytečného protahování. Jestliže přemýšlíte o zaplacení více různých záležitostí, zauvažujte o půjčce na cokoliv a nemusíte přemýšlet na co si půjčíte konkrétně. Půjčky bez udání účelu poskytuje živnostníkům nebankovní společnost Proma Kladno.

Výše půjčky: od 25 000 Kč do 320 000 Kč

Kdo si může půjčit: O Živnostenskou půjčku mohou žádat hlavně drobní podnikatelé, potřebující rychlou půjčku na krátký čas bez dokládání majetku. Žadatelé musí mít pravidelné příjmy z podnikání – například provozují bary, restaurace, herny, autodopravu, servisy, prodejny rychloobrátkového zboží, mají provozovny služeb apod. Je nutné doložit kopii občanského průkazu, živnostenský list, dvě daňová přiznání, jeden z kontaktních dokladů (výpisy z účtu, SIPO apod.) a případné další dokumenty o příjmech.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – půjčka je bezúčelová.

Splatnost půjčky: Splácení probíhá v několika termínech, a to 1, 2, 3, 6, 9, 12, 18, 24, 30, 36, 42 a 48 měsíců. Půjčka se vrací pravidelnými měsíčními splátkami.

Tip na článek  Profi Credit nebankovní půjčka

Poplatky: Půjčka se poskytuje zdarma – bez poplatku předem.

Ručení:

Roční úrok: Výše úroků je závislá na částce půjčky a délce splácení. Konkrétní úroky může sdělit finanční poradce firmy Proma.

Možnost sjednání půjčky: Online formulář je určen k vyplnění a najdete ho na internetových stránkách Promy, posléze vás bude kontaktovat úvěrový zástupce a pomůže s upřesněním termínů půjčky a s vyplněním žádosti.

Rychlost poskytnutí peněz: Peníze jsou vypláceny bezhotovostním způsobem. Převod peněz z půjčky se uskuteční ihned po podepsání smlouvy.

Výhody půjčky od společnosti: Živnostenská půjčka se vyřizuje velmi rychle a je možné čerpat revolving – další finance během splácení. Půjčka se poskytuje bez poplatků předem a každá žádost se projednává individuálně. Podnikatel nemusí vykazovat zisky a může být zadlužen vůči státu.