Dinero – finance & reality – půjčka do výplaty

Finanční oblast může být složitější, než se vám zdá. Najednou se ocitnete bez peněz. Nemusí jít o extra velké částky, ale v době několika dní před výplatou jistě pocítíte prázdnou peněženku mnohem citlivěji. Jestliže jste se rozhodli o půjčku, můžete si vybrat některou z krátkodobých půjček, které se poskytují jenom v nižších částkách. Rychlá půjčka do výplaty od Dinero – finance & reality je vyřízena v co nejkratší době.

Výše půjčky: Od 500 Kč do 4.999 Kč

Kdo si může půjčit: O půjčku se mohou ucházet občané s věkem od 20 do 75 let. K půjčce nezapomeňte doložit platný občanský průkaz, číslo vašeho bankovního účtu a číslo vašeho mobilního telefonu. Příjmy se nemusí prokazovat – nijak se nedokládají.

Tip na článek  ACEMA Credit - Podnikatelská půjčka

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – půjčka je neúčelová.

Splatnost půjčky: 15, 21 a 30 dnů. Splatnost udává smlouva a navíc se dá prodloužit až třikrát – díky SMS zprávě.

Poplatky: Půjčka do výplaty je posouzena a vyřízena bez poplatků předem.

Ručení: Nepožadují se ručitelské závazky ani zástava majetku.

Roční úrok: Úročení se udává ke konkrétní částce a době splatnosti.

Možnost sjednání půjčky: Žádosti o půjčku můžete podávat online cestou – na webových stránkách společnosti Dinero – finance & reality. Po vyplnění údajů odešlete formulář a zavolají vám pověření pracovníci firmy.

Rychlost poskytnutí peněz: Peníze můžete dostat přímo v kanceláři, kde lze také půjčku posoudit. Oznámení o schválení nebo zamítnutí bude do deseti minut. Okamžitá hotovost je k mání na pobočkách firmy sídlících ve  městech a okresech Brno – město, Brno – venkov, Kuřim, Tišnov, Boskovice, Blansko, Vyškov, Znojmo a Třebíč. Kromě hotovosti se dají peníze poslat převodem na váš bankovní účet.

Tip na článek  Cash For Life – půjčka do 10 000 Kč

Výhody nabídky půjčka do výplaty

Díky půjčce získáte rychlé peníze, očekávat můžete diskrétní jednání.  Půjčku si pořídíte bez poplatků předem a nebudou se zkoumat registry dlužníků. Nebudete dokládat potvrzení o vašich příjmech – půjčit si mohou nezaměstnaní, osoby na rodičovské dovolené, důchodci, studenti atd.

Půjčky do výplaty
PublicDomainPictures / Pixabay