Dinero – finance & reality – půjčka do výplaty

Finanční oblast může být složitější, než se vám zdá. Najednou se ocitnete bez peněz. Nemusí jít o extra velké částky, ale v době několika dní před výplatou jistě pocítíte prázdnou peněženku mnohem citlivěji. Jestliže jste se rozhodli o půjčku, můžete si vybrat některou z krátkodobých půjček, které se poskytují jenom v nižších částkách. Rychlá půjčka do výplaty od Dinero – finance & reality je vyřízena v co nejkratší době.

Výše půjčky: Od 500 Kč do 4.999 Kč

Kdo si může půjčit: O půjčku se mohou ucházet občané s věkem od 20 do 75 let. K půjčce nezapomeňte doložit platný občanský průkaz, číslo vašeho bankovního účtu a číslo vašeho mobilního telefonu. Příjmy se nemusí prokazovat – nijak se nedokládají.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – půjčka je neúčelová.

Splatnost půjčky: 15, 21 a 30 dnů. Splatnost udává smlouva a navíc se dá prodloužit až třikrát – díky SMS zprávě.

Poplatky: Půjčka do výplaty je posouzena a vyřízena bez poplatků předem.

Ručení: Nepožadují se ručitelské závazky ani zástava majetku.

Roční úrok: Úročení se udává ke konkrétní částce a době splatnosti.

Možnost sjednání půjčky: Žádosti o půjčku můžete podávat online cestou – na webových stránkách společnosti Dinero – finance & reality. Po vyplnění údajů odešlete formulář a zavolají vám pověření pracovníci firmy.

Tip na článek  Proma – Podnikatelská půjčka

Rychlost poskytnutí peněz: Peníze můžete dostat přímo v kanceláři, kde lze také půjčku posoudit. Oznámení o schválení nebo zamítnutí bude do deseti minut. Okamžitá hotovost je k mání na pobočkách firmy sídlících ve  městech a okresech Brno – město, Brno – venkov, Kuřim, Tišnov, Boskovice, Blansko, Vyškov, Znojmo a Třebíč. Kromě hotovosti se dají peníze poslat převodem na váš bankovní účet.

Výhody nabídky půjčka do výplaty

Díky půjčce získáte rychlé peníze, očekávat můžete diskrétní jednání.  Půjčku si pořídíte bez poplatků předem a nebudou se zkoumat registry dlužníků. Nebudete dokládat potvrzení o vašich příjmech – půjčit si mohou nezaměstnaní, osoby na rodičovské dovolené, důchodci, studenti atd.

Půjčky do výplaty
PublicDomainPictures / Pixabay