Půjčka Cofidis

Půjčka Cofidis

Hodí se vám nějaký skvělý úvěr na pokrytí nenadálých výdajů? Můžete zkoušet štěstí u bank, ale k dispozici jsou i mnohé nebankovní společnosti, mezi nimi známý úvěr Cofidis, určený na cokoliv. Peníze tedy stačí vzít a zaplatit s nimi školné, nedoplatek elektřiny, novou pračku, lednici, automobil nebo nový nábytek do bytu a mnoho jiného.

Rychlé vyřízení půjčky? Ano! Vše může být schváleno už do deseti minut od přijetí vaší žádosti o půjčku. Na oficiálních stránkách společnosti Cofidis mají k dispozici jednoduchou tabulku s posuvníky, kde si snadno zjistíte, kolik si můžete maximálně půjčit při vašem měsíčním příjmu a výdajích. Úvěrová kalkulačka vám rovnou i ukáže výši měsíční splátky.

Zpracování podané žádosti o úvěr Cofidis je zcela zdarma, neplatíte žádné poplatky předem za poskytnutí a posouzení půjčky. Půjčka se hodí všem, kdo chtějí splátku v co nejnižší sazbě, nechtějí mnoho přeplácet a upřednostňují pravidelné splátky s dojednané výši. V případě obavy ze ztráty pravidelných příjmů a následného nesplácení je dobré si zřídit pojištění Garance +, které pokraje měsíční splátky v době, kdy nebudete schopni splácet, například se ocitnete v dočasné pracovní neschopnosti apod.

Tip na článek  Cresco – rychlá online půjčka

O půjčku Cofidis může žádat jenom občan ČR ve věku více jak 18 let. Musí doložit svůj příjem, nebo doklad, že pobírá důchod. Žadatel nesmí mít žádný zápis v bankovních registrech dlužníků.

K vyřízení půjčky budou potřeba doklady: potvrzení o výši příjmu, kopie výpisu z bankovního účtu (poslední měsíční výpis).  Jestliže máte nový bankovní účet, zašlete kopii smlouvy o založení účtu. Dále dodejte oboustrannou kopii občanského průkazu, kopii občanského průkazu případného spolužadatele a také kopii druhého osobního dokladu – může se jednat o řidičský průkaz, cestovní pas, rodný list apod.