Cetelem – Combi půjčka

cetelemMěli jste opakující se finanční problémy, které jste vyřešily hned několika půjčkami? Půjčky vás zatěžují, protože se staly splátky dost vysokými a nelze takhle vydržet ještě několik let? Potřebujete vyřešit nějaké nové finanční problémy a zároveň byste se chtěli vypořádat s momentálními půjčkovými závazky? Cetelem Combi půjčka vás pomůže sloučit dosavadní půjčky a ještě můžete získat nějaké extra peníze na cokoliv zrovna potřebujete.

Výše půjčky: Sjednocení vašich momentálních úvěrů je možné do 500 000 Kč. Rovněž můžete získat i nové prostředky a celková výše půjčky může činit až 1 000 000 Kč.

Kdo si může půjčit: O půjčku si může zažádat jenom plnoletá fyzická osoba s trvalým pobytem na území České republiky. Doložíte potvrzení o výši příjmu či dvě poslední výplatní pásky. dále kopii posledních dvou výpisů z bankovního účtu, kopii občanského průkazu a dalšího dokladu totožnosti. Zároveň je nutné mít doklad o řádném uhrazení posledních tří měsíčních splátek úvěrů, které jsou určené pro konsolidaci.

Na co si mohu půjčit: Půjčka je určena ke sloučení stávajících půjček, lze získat i další peníze, které využijete na cokoliv.

Tip na článek  Cetelem - ProCetelem hypotéka Wüstenrot

Splatnost půjčky: Doba splácení je volitelná – od šesti do 120 měsíců.

Poplatky: bez poplatků předem za posouzení žádosti

Ručení: bez ručitelských závazků

Roční úrok: závisí na splatnosti a výši půjčené částky

RPSN: závisí na splatnosti a výši půjčené částky

Možnost sjednání půjčky: O Combi půjčku Cetelem lze požádat telefonem, na pobočce a online způsobem – vyplníte online formulář.

Rychlost poskytnutí peněz: Peníze získáte ihned po vyřízení, stávající půjčky budou vyplaceny.

Výhody půjčky od společnosti: Díky konsolidaci půjček můžete sjednotit stávající půjčky do jedné a navíc lze získat nemalé finanční prostředky pro momentální použití. Měsíčně můžete ušetřit! Délka splácení je volitelné a možná až do 120 měsíců. Konsolidaci zajistíte online, telefonicky nebo na pobočce.