Cetelem – Osobní půjčka na auto

cetelemAutomobil je pro mnohé nepostradatelným dopravním prostředkem. Šetříte si na nové vozidlo, nebo vám postačí koupě ojetého auta? Nečekaně vám dosloužilo stávající auto a momentálně nemáte dostatek peněz na koupi nového? Přejete si udělat synovi nebo dceři radost koupí vozidla, ale preferujete půjčky než spoření? Koupě auta může mít mnoho důvodů, ale jeden cíl – dopravíte se na požadované místo včas a pohodlně.

Výše půjčky: Od 50 000 Kč do 1 000 000 Kč

Kdo si může půjčit: O půjčku si může požádat fyzická osoba starší osmnácti let a plně způsobilá k právním úkonům. Žadatelé musí mít bankovní účet u některé z bank v ČR, trvalý zdroj příjmu. Dále nesmíte být ve zkušební době ani ve výpovědní lhůtě. K půjčce budete také dokládat vyplněný a podepsaný osobní dotazník, potvrzení o výši příjmu či dvě poslední výplatní pásky. Vyžaduje se také kopie posledního výpisu z  bankovního účtu, oboustranná kopie dokladu totožnosti a druhého dokladu totožnosti.

Na co si mohu půjčit: Na nové nebo ojeté auto

Splatnost půjčky: Od šesti do 84 měsíců. Půjčka se splácí složenkou, bankovním převodem či inkasem přímo z běžného účtu.

Tip na článek  AB půjčky – Půjčka Klasik

Poplatky: Vyřízení on-line žádosti o půjčku je zdarma – nezaplatíte za uzavření smlouvy. Vedení úvěrového účtu je rovněž zdarma, také neplatíte žádné další poplatky.

Ručení: bez ručitele

Roční úrok: od 6,9 % ročně

Možnost sjednání půjčky: O Osobní půjčku Cetelem na automobil můžete požádat online způsobem, telefonicky nebo přímo na pobočce.

Rychlost poskytnutí peněz:  Peníze se ihned po schválení a vyřízení půjčky převádějí na váš bankovní účet.

Výhody půjčky od společnosti: ONline půjčka je vyřízena velice rychle. Při online žádosti získáte výsledek předběžného posouzení půjčky. Dokumenty se posílají poštou a posléze dojde ke konečnému schválení žádosti. Online vyřízení půjčky je zdarma. Půjčka se dá zařídit telefonem i osobně.