Výhodné půjčky

Potřebujete rychle půjčit? Nabízíme vám výhodné krátkodobé nebankovní půjčky, které pomohou vyřešit vaše finanční problémy. Peníze jsou dostupné i bez registru a ručitelů.

Hledáte kompletní porovnání půjček na českém bankovním trhu? Chcete mít aktuální přehled o nových nabídkách půjček? Neváhejte a kontaktujte nás na finančním fóru pro získání bližších informací.

Přečtěte si o tom, jaké jsou nejčastější důvody pro zamítnutí žádosti o půjčku? vyvarujte se chybám, které žadatelé nejčastěji dělají.

Mnohdy vám stačí menší půjčky do 20000 Kč k vyřešení vaši špatné finanční situace. Nepodceňujte ale možné dopady, které mohou nastat při pozdním splácení vašich závazků. Nedostaňte se do situace, kdy si budete půjčovat jen pro to, abyste mohli splatit předchozí půjčku.

VATAonline – rychlá půjčka do výplaty

VATAonline – rychlá půjčka do výplaty

martaposemuckel / Pixabay

Kdo v dnešním světě nenarazí na finanční problémy? Věřte, že potíže s penězi neřešíte sami, ale také spousta dalších lidí. Skutečně se nejedná o milou záležitost, ale řešení se najde! Pokud potřebujete peníze hlavně v době před výplatou, zkuste se orientovat na speciální půjčky před výplatou, které mají danou splatnost – do maximálně několika týdnů. Brzy budete mít tedy splaceno. Půjčky do výplaty nabízí také společnost VATAonline.

Výše půjčky: Až 4 999 Kč, pro ověřené a dlouhodobé klienty je dostupná částka až 8000 Kč.

Kdo si může půjčit: Žadatelé o půjčku musí prokázat zdroje stálých příjmů. Jedná se o různé příjmy – například ze zaměstnání, živnosti, peněžité pomoci v mateřství nebo z renty v důchodu. Pro úspěšné posouzení půjčky musí činit váš minimální měsíční příjem 10 000 Kč čistého. Příjmy budete dokládat potvrzením od zaměstnavatele, nebo jiného poskytovatele peněz ČSSZ apod.). Společnost není zaměřena na půjčování osobám na rodičovské dovolené! Při žádosti musíte mít vyrovnány ostatní dluhy, protože se nahlíží do registru dlužníků! Po registraci dojde k telefonickému kontaktu pro ověření některých údajů.

Na co si mohu půjčit: Jedná se o neúčelovou půjčku, peníze se dají využít na cokoliv.

Splatnost půjčky: Maximálně 35 dní.

Poplatky: Při předčasném splacení celé půjčky se bude vracet přeplatek za úroky za dny, o které se placení snížilo. Zaplatíte registrační poplatek 1 Kč – ten se posílá z vašeho bankovního účtu.

Chcete spojit několik půjček do jedné? Konsolidace pomůže http://nebankovnipujckyhned.cz/acema-credit-konsolidace-pujcek/

Ručení: bez potřeby ručení a zástav

Výše úroku: Úroky jsou dány jako forma poplatků a odvíjí se podle počtu dní.

Možnost sjednání půjčky: Půjčku si jednoduše sjednáte na internetových stránkách společnosti, kde dojde k vyplnění online formuláře a k odeslání k dalšímu zpracování.

Rychlost poskytnutí peněz: Peníze budou poslány po schválení žádosti, která se zpracuje do 15 minut. Peníze se odešlou na váš účet. Pokud máte účet v České spořitelně, Komerční bance, ČSOB, GE Money Bank, Raiffeisen Bank, mBank, Fio bance – získáte peníze hned. Ostatní banky mají přijetí peněz druhý den.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčku vyřídíte rychle a pohodlně díky online podání žádosti a posuzování. Nemusíte se obávat žádného složitého registrování a vyplňování formulářů. Když nedisponujete výškou požadovaného příjmu, bude vám oznámeno maximum možné půjčky.Aktuální informace

Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat

Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat Požádat o půjčku je sice jednodušší, než... 
[Celý článek]

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky Když si rychle potřebujete půjčit, nesmíte mít klapky na očích. Nedůvěřujte, ale bedlivě prověřujte... 
[Celý článek]

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

Nevyznáte se v aktuální nabídce půjček a tak potřebujete poradit, jaká pro vás bude tou pravou a se kterou rozhodně nešlápnete vedle? Pokud ano, podívejte se na naše... 
[Celý článek]

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Nejenom žádost o půjčku, ale i její vyřízení a samozřejmě také poskytnutí není v současné době skutečně nic složitého. Na co byste jako žadatelé rozhodně... 
[Celý článek]

Finanční partneři

Máte přehled o rodinných financích? Víte kolik utratíte za energie a bydlení? Nechte si inspirovat skutečnými příběhy rodin, které vám poradí, jakým způsobem udržet vyrovnaný rodinný rozpočet.


Chybí vám několik stovek do výplaty? Slyšeli jste někdy o SMS půjčkách? Zažádejte si o půjčku online a mějte potřebné finance na účtu do několika hodin.