Výhodné půjčky

Potřebujete rychle půjčit? Nabízíme vám výhodné krátkodobé nebankovní půjčky, které pomohou vyřešit vaše finanční problémy. Peníze jsou dostupné i bez registru a ručitelů.

Hledáte kompletní porovnání půjček na českém bankovním trhu? Chcete mít aktuální přehled o nových nabídkách půjček? Neváhejte a kontaktujte nás na finančním fóru pro získání bližších informací.

Přečtěte si o tom, jaké jsou nejčastější důvody pro zamítnutí žádosti o půjčku? vyvarujte se chybám, které žadatelé nejčastěji dělají.

Mnohdy vám stačí menší půjčky do 20000 Kč k vyřešení vaši špatné finanční situace. Nepodceňujte ale možné dopady, které mohou nastat při pozdním splácení vašich závazků. Nedostaňte se do situace, kdy si budete půjčovat jen pro to, abyste mohli splatit předchozí půjčku.

Cetelem – úvěr na auto

Vybrali jste si automobil nebo motocykl a k realizování koupě nemáte peníze? Nemusíte se vzdávat své představy o novém vozidle, pokud se nebojíte trochu zadlužit a vypůjčenou částku pravidelně splácet. Cetelem úvěr na auto slibuje jednoduché vyřízení u prodejců ze sítě partnerů společnosti. Vy si jenom vyberete z nabídky, uzavřete úvěrovou smlouvu s prodejcem a poté můžete odjet v novém autě či na nové motorce.

Výše půjčky: Od 20 000 Kč do 1 000 000 Kč pro automobily, od 20 000 Kč do 500 000 Kč pro motocykly

Kdo si může půjčit: Úvěr na vozidlo je možný pro zaměstnané nebo podnikající fyzické osoby. Musí se jednat o plnoleté a občany plně způsobilé k právním úkonům. Požadavkem je také mít trvalé bydliště na území ČR. Nesmíte být na mateřské dovolené, ve zkušební a výpovědní době.

Budete dokládat doklad totožnosti a řidičský průkaz, doklad pro ověření adresy – ne starší než dva měsíce. Dále je potřeba doložit informace o zaplacení nájmu, doklad o zaplacení SIPO, fakturu za plyn nebo elektřinu. Dodáte též výpis z bankovního účtu, výpis z katastru nemovitostí a vyúčtování telekomunikačních služeb. Podnikatelé přinesou platné oprávnění pro podnikání na území ČR.

úvěr na auto

JamesDeMers / Pixabay

Na co si mohu půjčit: na automobil nebo na motocykl

Splatnost půjčky: Zvolit si můžete délku splácení.

Poplatky: bez poplatků předem za vyřízení

Ručení: Půjčuje se bez ručitele. Nezajištěné úvěry nad 300 000 Kč jsou spojené s uzavřením havarijního pojištění vozidla s vinkulací ve prospěch CETELEM ČR, a.s. U zajištěných úvěrů je uzavření havarijního pojištění spojeno s úvěry nad částku 200 000 Kč.

Roční úrok: na základě výše úvěru a doby splatnosti

RPSN: na základě výše úvěru a doby splatnosti

Možnost sjednání půjčky: Na prodejně automobilů a motocyklů v síti prodejců, se kterými byla uzavřena spolupráce.

Rychlost poskytnutí peněz: Vyřízení je jednoduché a rychlé – přímo u prodejce vozidel, které mají dojednanou spolupráci s Cetelem. 

Výhody půjčky od společnosti: Díky půjčce snadno získáte třeba i vybrané vozidlo z autobazaru. V síti partnerů společnosti Cetelem si vyberete z nabídky auto nebo motocykl, podepíšete úvěrovou smlouvu s prodejcem a vozidlo je vaše. Získáte okamžité vlastnictví vozidla. Úvěr se hodí např. pro vozidla s odpočtem DPH a pro nárokování státních příspěvků.Aktuální informace

Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat

Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat Požádat o půjčku je sice jednodušší, než... 
[Celý článek]

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky Když si rychle potřebujete půjčit, nesmíte mít klapky na očích. Nedůvěřujte, ale bedlivě prověřujte... 
[Celý článek]

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

Nevyznáte se v aktuální nabídce půjček a tak potřebujete poradit, jaká pro vás bude tou pravou a se kterou rozhodně nešlápnete vedle? Pokud ano, podívejte se na naše... 
[Celý článek]

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Nejenom žádost o půjčku, ale i její vyřízení a samozřejmě také poskytnutí není v současné době skutečně nic složitého. Na co byste jako žadatelé rozhodně... 
[Celý článek]

Finanční partneři

Máte přehled o rodinných financích? Víte kolik utratíte za energie a bydlení? Nechte si inspirovat skutečnými příběhy rodin, které vám poradí, jakým způsobem udržet vyrovnaný rodinný rozpočet.


Chybí vám několik stovek do výplaty? Slyšeli jste někdy o SMS půjčkách? Zažádejte si o půjčku online a mějte potřebné finance na účtu do několika hodin.