Výhodné půjčky

Potřebujete rychle půjčit? Nabízíme vám výhodné krátkodobé nebankovní půjčky, které pomohou vyřešit vaše finanční problémy. Peníze jsou dostupné i bez registru a ručitelů.

Hledáte kompletní porovnání půjček na českém bankovním trhu? Chcete mít aktuální přehled o nových nabídkách půjček? Neváhejte a kontaktujte nás na finančním fóru pro získání bližších informací.

Přečtěte si o tom, jaké jsou nejčastější důvody pro zamítnutí žádosti o půjčku? vyvarujte se chybám, které žadatelé nejčastěji dělají.

Mnohdy vám stačí menší půjčky do 20000 Kč k vyřešení vaši špatné finanční situace. Nepodceňujte ale možné dopady, které mohou nastat při pozdním splácení vašich závazků. Nedostaňte se do situace, kdy si budete půjčovat jen pro to, abyste mohli splatit předchozí půjčku.

Americká hypotéka Vitacredit

Americká hypotéka Vitacredit

Americká hypotéka Vitacredit

Řešíte vlastní bydlení a neobejde se to bez hypotéky? Potřebujete peníze na zcela jiné účely? K tomu se vám bude hodit Americká hypotéka Vitacredit, která vám dovolí vyčerpat peníze na různé potřeby se zástavou nemovitosti.

Vitacredit má pro vás připraveny hned dvě varianty americké hypotéky. První varianta se nazývá Vita Úvěr Nemovitost a jedná se o úvěr pro fyzické a právnické osoby, které mají nemovitost v osobním vlastnictví. Částky k půjčení se pohybují od 50 000 Kč výše. Splácení probíhá anuitními splátkami v pravidelném intervalu po dobu od 12 do 120 měsíců.

Druhá varianta je známá pod názvem Vita Úvěr Nemovitost Flexi a zahrnuje půjčení částek v rozmezí od 100 000,-Kč. V tomto případě jde o rozdíl ve splácení. Splátky probíhají tak, že budete splácet buď šest nebo dvanáct měsíců způsobem, že nejprve v pěti nebo dvanácti splátkách zaplatíte úrokovou sazbu a následně v poslední splátce musíte uhradit celou jistinu a poslední část úroků. Tento druh úvěru tedy bude vyhovovat osobám, které počítají, že zanedlouho obdrží dostatek peněz na zaplacení celé hypotéky.

Jak se dá získat Americká hypotéka Vitacredit? Zcela jednoduše a rychle! Nejprve vyplníte online formulář na stránkách nebankovní společnosti. Zde zadáte potřebné informace a odešlete žádost. Následně se s vámi spojí obchodní zástupce a vysvětlí vám vše, o co se budete zajímat. Pak uzavřete smlouvu a po jejím dojednání vám budou zaslány vypůjčené peníze. Společnost vám zaručuje individuální přístup. Díky americké hypotéce můžete vyřešit vaše momentální zástavy a exekuce (žádejte zde). Peníze získáte bez zbytečného papírování. Je možné, aby vlastníkem zastavené nemovitosti byla i jiná osoba. Nebudou před vámi  skrývána žádná fakta – půjčka (úvěr) je zcela průhledná a jasná, nepřekvapí vás žádné nečekané skryté poplatky.Aktuální informace

Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat

Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat Požádat o půjčku je sice jednodušší, než... 
[Celý článek]

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky Když si rychle potřebujete půjčit, nesmíte mít klapky na očích. Nedůvěřujte, ale bedlivě prověřujte... 
[Celý článek]

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

Nevyznáte se v aktuální nabídce půjček a tak potřebujete poradit, jaká pro vás bude tou pravou a se kterou rozhodně nešlápnete vedle? Pokud ano, podívejte se na naše... 
[Celý článek]

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Nejenom žádost o půjčku, ale i její vyřízení a samozřejmě také poskytnutí není v současné době skutečně nic složitého. Na co byste jako žadatelé rozhodně... 
[Celý článek]

Finanční partneři

Máte přehled o rodinných financích? Víte kolik utratíte za energie a bydlení? Nechte si inspirovat skutečnými příběhy rodin, které vám poradí, jakým způsobem udržet vyrovnaný rodinný rozpočet.


Chybí vám několik stovek do výplaty? Slyšeli jste někdy o SMS půjčkách? Zažádejte si o půjčku online a mějte potřebné finance na účtu do několika hodin.