Klikpujcka.cz – SMS půjčka do výplaty

Kdo si chce právě nyní půjčit peníze? Půjčit je v současnosti velice snadné, musíte však také myslet na to, jak výpůjčku vrátíte i s příslušnými poplatky a úroky. Pochopitelně každý kouká, jak by na úrocích ušetřil co nejvíce. Chce to vybrat správnou půjčku, která se vyřídí nejen rychle, ale také výhodně. Klikpujcka.cz nabízí SMS půjčky do výplaty s jasně danými podmínkami.


Výše půjčky: Od 500 do 5000 Kč

Kdo si může půjčit: O půjčku se mohou ucházet fyzické osoby s věkem nad osmnáct let. Žádost o půjčku mohou podávat jenom občané České republiky, mající trvalý pobyt na území České republiky. K žádosti o půjčku se dokládá potvrzení pravidelného příjmu. Nejprve se musíte také zaregistrovat v systému Klikpujcka.cz – na webových stránkách poskytovatele.

Na co si mohu půjčit: Půjčka se dá využít na cokoliv – nedokládá se účel.

Splatnost půjčky: Doba splatnosti se stanovuje na týdny – na jeden, dva, tři neb čtyři. Pokud budete potřebovat delší lhůtu, je možné požádat o prodloužení.

Poplatky: bez poplatků předem


Vyzkoušet můžete také bankovní půjčky. Informace na: https://nebankovnipujckyhned.cz/pujcka-airbank/


Ručení: bez nutnosti mít ručitele a bez zástavy.
Roční úrok: Každá vypůjčená tisícikoruna má dané poplatky k vrácení: na 7 dní zaplatíte 100 Kč. Ke splacení za 7 dní musíte počítat v případě půjčky 1000 Kč částku 1100 Kč. Za každých půjčených 1000 Kč budete platit na dobu splácení 14 dnů 200 Kč, na 21 dnů činí poplatek 300 Kč a na 28 dnů 400 Kč.

Tip na článek  Door Financial – Door půjčka

Možnost sjednání půjčky: Půjčku si snadno sjednáte online cestou – na webových stránkách Klikpujcka.cz. V prvé řadě se požaduje zaregistrování, kdy se uvedou osobní údaje a následně se ověřuje existence vašeho bankovního účtu. Následně se peníze posílají na váš účet.

Rychlost poskytnutí peněz: Peníze se odesílají okamžitě na bankovní účet klienta – resp. po schválení půjčky. Peníze je také možné si nechat poslat také poštovní poukázkou na adresu – zde je doba doručení asi do dvou dnů. Pokud žádáte úplně poprvé, musíte zvolit formu vyplacení poštovní poukázkou – dojde k ověření vaší adresy.

Výhody půjčky od společnosti: Okamžité posouzení a vyřízení půjčky. Peníze se odesílají na bankovní účet klienta či poštovní poukázkou na adresu. Nevyžadují se žádní ručitelé.

Klikpujcka.cz – SMS půjčka do výplaty
PublicDomainPictures / Pixabay