Cetelem – ProCetelem hypotéka Wüstenrot

Potřebujete vlastní bydlení a uvažujete o hypotéce? Už máte uzavřenou hypotéku, ale nynější podmínky vás lákají daleko víc? Refinancujte ji! O nutnosti pěkně bydlet není potřeba diskutovat, ale je pravdou, že ne každý si může dovolit mít v brzké době domek či byt podle vlastních představ – hlavním důvodem bývá nedostatek peněz. ProCetelem hypotéka Wüstenrot je připravena financovat vaše plány na bydlení!

Výše půjčky: Až do 90 % hodnoty nemovitosti, nabízí se však i stoprocentní hypotéka.

Kdo si může půjčit: Hypotéka je určena pro fyzické osoby, plnoleté a trvalým bydlištěm na území České republiky.

Na co si mohu půjčit: Na pořízení bydlení, na refinancování stávající hypotéky, na zařízení domácnosti, na zaplacení bytu určeném k pronajímání. Můžete požádat také o bezúčelovou hypotéku.

Splatnost půjčky: Až třicet let. Lze kdykoliv zaplatit mimořádnou splátku části hypotečního úvěru nad sedmdesát procent hodnoty zajištění – bez sankčních poplatků.

Poplatky: Zpracování žádosti o hypotéku je zdarma. Bez poplatku je také čerpání úvěru a rezervace úvěrových zdrojů – neplatí u hypotéky na cokoliv.

Tip na článek  Nájem versus hypotéka

Ručení: zástava na nemovitost

Roční úrok: Extra úrok už od 2,39 % ročně. U Hypotéky Refin získáte k refinancování úvěrů zajištění úrokové sazby na dobu devíti měsíců bezplatně. Lze využít původní odhad nemovitosti.

RPSN: dle vybrané hypotéky, době splácení a výše hypotéky

Možnost sjednání půjčky: Sjednání je možné online a osobně na pobočce.

Rychlost poskytnutí peněz:  Po vyřízení smlouvy se provádí čerpání peněz či výplata dle dohody.

Výhody půjčky od společnosti: ProCetelem hypotéka Wüstenro je zřízena zdarma. Není nutné zakládat  běžný účet u Wüstenrotu, nemusí se dokládat faktury při čerpání úvěru, které jsou určené na stavbu nebo rekonstrukci nemovitosti. Zpětně se proplácejí až jeden rok staré faktury či se zhradí kupní cena.

ProCetelem hypotéka Wüstenrot
Hans / Pixabay