Ekvita půjčky

Ekvita půjčky
Ekvita půjčky

Ekvita je nebankovní společnost specializující se pouze na půjčky zastavené nemovitostí. Prakticky vám Ekvita půjčí jakoukoliv částku, ale musí být řádně zastavena. Jestliže bude mít tedy vaše nemovitost cenu pěti miliónů, získáte půjčku do pěti miliónů. Zástava nemovitosti je vždy jistým rizikem, proto si dávejte skutečně velký pozor na možná rizika a dobře si promyslete, co budete dělat, pokud přijdete o trvalý příjem.

Ekvita má České republice pobočky v Kladně a v Ostravě. Nebankovní půjčka je zastavena nemovitostí, takže obecně očekávejte nižší úroky. Úročení s porovnejte s dalšími bankovními a nebankovními společnostmi, aby vám bylo jasné, co se vám nejvíce vyplatí. Ekvita poskytuje rychlé půjčky až do dvaceti miliónů. Úvěr může být schválený do sedmi dní. Ekvita poskytuje hned několik druhů úvěrů.

Za prvé jde o úvěr pro společnost o částce maximálně 20 000 000 Kč se splatností od jednoho roku do pěti let. Úrok je dán od 15% p.a. Rychlý nebankovní úvěr získáte proti zástavě nemovitosti a bez dokládání svých příjmů. Stejné podmínky má úvěr pro živnostníka.

Tip na článek  Fair Credit – fajnová půjčka s individuálním přístupem

Úvěr pro ostatní je rychlý nebankovní úvěr, který bude vyřízen do sedmi dnů od podání žádosti. Půjčit se dá až deset miliónů českých korun. Doba splácení je stanovena na jeden rok až pět let. K žádosti dokládáte svoje příjmy, peníze se poskytují proti zástavě nemovitosti. Pokud je ručení půjčky zajištěno nemovitostí, úvěr se poskytuje až do 70% její tržní ceny. Roční úrokové sazby startují na 15% p.a. Během trvání úvěru se sazba úroků nemění. Předem neplatíte žádné poplatky za posouzení a vyřízení úvěru. V případě schválení úvěru vám však budou započítány poplatky za poskytnutí půjčky dle ceníku poplatků. Budou se kontrolovat registry dlužníků. Úvěr můžete kdykoliv přede splatit celý, bez sankčních poplatků.