Výhodné půjčky

Potřebujete rychle půjčit? Nabízíme vám výhodné krátkodobé nebankovní půjčky, které pomohou vyřešit vaše finanční problémy. Peníze jsou dostupné i bez registru a ručitelů.

Hledáte kompletní porovnání půjček na českém bankovním trhu? Chcete mít aktuální přehled o nových nabídkách půjček? Neváhejte a kontaktujte nás na finančním fóru pro získání bližších informací.

Přečtěte si o tom, jaké jsou nejčastější důvody pro zamítnutí žádosti o půjčku? vyvarujte se chybám, které žadatelé nejčastěji dělají.

Mnohdy vám stačí menší půjčky do 20000 Kč k vyřešení vaši špatné finanční situace. Nepodceňujte ale možné dopady, které mohou nastat při pozdním splácení vašich závazků. Nedostaňte se do situace, kdy si budete půjčovat jen pro to, abyste mohli splatit předchozí půjčku.

RePůjčka od od Equa bank

RePůjčka od od Equa bank

RePůjčka od od Equa bank

Potřebujete půjčit peníze? Nebo už jste si půjčku vzali a nyní přemýšlíte, jak ušetřit na splácení? V tomto vám pomůže RePůjčka od od Equa bank. Svou nynější půjčku můžete jednoduše vyměnit za ještě výhodnější! RePůjčka od Equa bank je půjčkou, kde stačí předat starou smlouvu a banka za vás vše obstará.

Půjčka může seříznout vaše dosavadní měsíční splátky až o 25 procent.  Úspory si můžete spočítat pohodlně na online kalkulačce. Potom vyplníte online žádost o půjčku a do jedné minuty získáte schválení či zamítnutí půjčky. Výše půjčky je stanovena od částky 30 000 Kč až do 600 000 Kč. To vše je možné obdržet bez ručitele. Po celou dobu splácení budete platit pevnou měsíční splátku. Splácení půjčky je možné od šesti do 84 měsíců.

RePůjčku lze použít třeba k zaplacení konsolidované půjčky, resp. splátky z více sloučených půjček. Dále k zaplacení hotovostní půjčky nebo účelové půjčky na koupi automobilu či  neúčelové půjčky/ úvěru. Jestliže do Equa bank převedete leasing nebo úvěr na auto, rovněž můžete ušetřit. Dobrým bonusem bude to, že automobil bude okamžitě váš i s velkým technickým průkazem. Aktuálně je stanoven bonus 1 000 Kč na každou převedenou půjčku.

To přesně znamená, že každý kdo načerpá RePůjčku, získá nárok na speciální tisícový bonus.

K RePůjčce dále budete mít zadarmo běžný účet s jedinečným internetovým a mobilním bankovnictvím – nebudete platit nic za vedení účtu, dostanete zdarma platební kartu, budete mít výběry ze všech bankomatů na území naší republiky zadarmo a zdarma budou také všechny odchozí a příchozí korunové platby na účtu. K půjčce si také můžete zřídit pojištění schopnosti splácet, které se hodí v době finanční nouze. Pro půjčku nemusíte nikam chodit – využijte online služeb a vše zařiďte rychle a snadno pomocí webových stránek.Aktuální informace

Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat

Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat Požádat o půjčku je sice jednodušší, než... 
[Celý článek]

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky Když si rychle potřebujete půjčit, nesmíte mít klapky na očích. Nedůvěřujte, ale bedlivě prověřujte... 
[Celý článek]

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

Nevyznáte se v aktuální nabídce půjček a tak potřebujete poradit, jaká pro vás bude tou pravou a se kterou rozhodně nešlápnete vedle? Pokud ano, podívejte se na naše... 
[Celý článek]

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Nejenom žádost o půjčku, ale i její vyřízení a samozřejmě také poskytnutí není v současné době skutečně nic složitého. Na co byste jako žadatelé rozhodně... 
[Celý článek]

Finanční partneři

Máte přehled o rodinných financích? Víte kolik utratíte za energie a bydlení? Nechte si inspirovat skutečnými příběhy rodin, které vám poradí, jakým způsobem udržet vyrovnaný rodinný rozpočet.


Chybí vám několik stovek do výplaty? Slyšeli jste někdy o SMS půjčkách? Zažádejte si o půjčku online a mějte potřebné finance na účtu do několika hodin.