Výhodné půjčky

Potřebujete rychle půjčit? Nabízíme vám výhodné krátkodobé nebankovní půjčky, které pomohou vyřešit vaše finanční problémy. Peníze jsou dostupné i bez registru a ručitelů.

Hledáte kompletní porovnání půjček na českém bankovním trhu? Chcete mít aktuální přehled o nových nabídkách půjček? Neváhejte a kontaktujte nás na finančním fóru pro získání bližších informací.

Přečtěte si o tom, jaké jsou nejčastější důvody pro zamítnutí žádosti o půjčku? vyvarujte se chybám, které žadatelé nejčastěji dělají.

Mnohdy vám stačí menší půjčky do 20000 Kč k vyřešení vaši špatné finanční situace. Nepodceňujte ale možné dopady, které mohou nastat při pozdním splácení vašich závazků. Nedostaňte se do situace, kdy si budete půjčovat jen pro to, abyste mohli splatit předchozí půjčku.

Hypoteční úvěr Long Credit

Hypoteční úvěr Long Credit

Hypoteční úvěr Long Credit

Potřebujete zaplatit koupi nemovitosti? Chcete dobře bydlet už nyní a ne za desítky let? Podařit se vám to může díky hypotéce, která vám dává možnost získat peníze na bydlení právě teď!

Hypoteční úvěr Long Credit se poskytuje fyzickým osobám s nejnižšími úrokovými sazbami. Hypotéka poslouží k financování nemovitostí, které jsou určené k bydlení.

Hypoteční úvěr Long Credit vám poskytne peníze až do výše 80% hodnoty nemovitosti. Jedná se o úvěr se splatností do třiceti let. Tři desítky let je dostatečně dlouhá doba, aby se daly splátky přizpůsobit vašim finančním možnostem. Pokud chcete nižší splátky, zvolíte si delší čas na splácení. Pochopitelně v tomto případě musíte počítat i s úroky za toto období. Čím kratší dobu splácíte, tím zaplatíte méně navíc, i když na druhou stranu jsou jednotlivé splátky vyšší.

Hypoteční úvěr Long Credit  je určen hlavně pro fyzické osoby a OSVČ mají jen malou možnost tento druh hypotéky získat. Za sjednání úvěru musíte zaplatit poplatek stanovený společností Long Credit. Navíc hypotéky můžete srovnávat na http://hypoteky-srovnani.eu/

Od Long Credit můžete mít také americkou hypotéku, tedy půjčku na cokoliv se zástavou nemovitosti. Americká hypotéka Long Credit  má dobu splatnosti do dvaceti let. Tato hypotéka vás vyjde levněji než mnohé spotřebitelské úvěry. U některých případů nemusí žadatelé nijak prokazovat svoje příjmy.

Americká hypotéka se poskytuje do maximálně do 50% hodnoty nemovitosti. Rovněž se platí poplatek za sjednání a také za vedení hypotečního účtu. Žadatel o úvěr musí povinně uzavřít také pojištění schopnosti splácet, což je jistá nevýhoda. Jestliže patříte mezi osoby, které měly nebo stále mají problémy se splácením u jiných bank a nebankovních společností, budete se nacházet v registrech dlužníků a tento fakt vede ve většině případů u Long Credit k zamítnutí žádosti o hypotéku.Aktuální informace

Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat

Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat Požádat o půjčku je sice jednodušší, než... 
[Celý článek]

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky Když si rychle potřebujete půjčit, nesmíte mít klapky na očích. Nedůvěřujte, ale bedlivě prověřujte... 
[Celý článek]

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

Nevyznáte se v aktuální nabídce půjček a tak potřebujete poradit, jaká pro vás bude tou pravou a se kterou rozhodně nešlápnete vedle? Pokud ano, podívejte se na naše... 
[Celý článek]

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Nejenom žádost o půjčku, ale i její vyřízení a samozřejmě také poskytnutí není v současné době skutečně nic složitého. Na co byste jako žadatelé rozhodně... 
[Celý článek]

Finanční partneři

Máte přehled o rodinných financích? Víte kolik utratíte za energie a bydlení? Nechte si inspirovat skutečnými příběhy rodin, které vám poradí, jakým způsobem udržet vyrovnaný rodinný rozpočet.


Chybí vám několik stovek do výplaty? Slyšeli jste někdy o SMS půjčkách? Zažádejte si o půjčku online a mějte potřebné finance na účtu do několika hodin.