Výhodné půjčky

Potřebujete rychle půjčit? Nabízíme vám výhodné krátkodobé nebankovní půjčky, které pomohou vyřešit vaše finanční problémy. Peníze jsou dostupné i bez registru a ručitelů.

Hledáte kompletní porovnání půjček na českém bankovním trhu? Chcete mít aktuální přehled o nových nabídkách půjček? Neváhejte a kontaktujte nás na finančním fóru pro získání bližších informací.

Přečtěte si o tom, jaké jsou nejčastější důvody pro zamítnutí žádosti o půjčku? vyvarujte se chybám, které žadatelé nejčastěji dělají.

Mnohdy vám stačí menší půjčky do 20000 Kč k vyřešení vaši špatné finanční situace. Nepodceňujte ale možné dopady, které mohou nastat při pozdním splácení vašich závazků. Nedostaňte se do situace, kdy si budete půjčovat jen pro to, abyste mohli splatit předchozí půjčku.

Cetelem – Osobní půjčka na auto

cetelemAutomobil je pro mnohé nepostradatelným dopravním prostředkem. Šetříte si na nové vozidlo, nebo vám postačí koupě ojetého auta? Nečekaně vám dosloužilo stávající auto a momentálně nemáte dostatek peněz na koupi nového? Přejete si udělat synovi nebo dceři radost koupí vozidla, ale preferujete půjčky než spoření? Koupě auta může mít mnoho důvodů, ale jeden cíl – dopravíte se na požadované místo včas a pohodlně.

Výše půjčky: Od 50 000 Kč do 1 000 000 Kč

Kdo si může půjčit: O půjčku si může požádat fyzická osoba starší osmnácti let a plně způsobilá k právním úkonům. Žadatelé musí mít bankovní účet u některé z bank v ČR, trvalý zdroj příjmu. Dále nesmíte být ve zkušební době ani ve výpovědní lhůtě. K půjčce budete také dokládat vyplněný a podepsaný osobní dotazník, potvrzení o výši příjmu či dvě poslední výplatní pásky. Vyžaduje se také kopie posledního výpisu z  bankovního účtu, oboustranná kopie dokladu totožnosti a druhého dokladu totožnosti.Na co si mohu půjčit: Na nové nebo ojeté auto

Splatnost půjčky: Od šesti do 84 měsíců. Půjčka se splácí složenkou, bankovním převodem či inkasem přímo z běžného účtu.

Poplatky: Vyřízení on-line žádosti o půjčku je zdarma – nezaplatíte za uzavření smlouvy. Vedení úvěrového účtu je rovněž zdarma, také neplatíte žádné další poplatky.

Ručení: bez ručitele

Roční úrok: od 6,9 % ročně

Možnost sjednání půjčky: O Osobní půjčku Cetelem na automobil můžete požádat online způsobem, telefonicky nebo přímo na pobočce.

Rychlost poskytnutí peněz:  Peníze se ihned po schválení a vyřízení půjčky převádějí na váš bankovní účet.

Výhody půjčky od společnosti: ONline půjčka je vyřízena velice rychle. Při online žádosti získáte výsledek předběžného posouzení půjčky. Dokumenty se posílají poštou a posléze dojde ke konečnému schválení žádosti. Online vyřízení půjčky je zdarma. Půjčka se dá zařídit telefonem i osobně.Aktuální informace

SEO analýza pro Váš web

SEO analýza pro Váš web

V dnešní době je úspěšnost firmy závislá na výši návštěvnosti jejího webu. Právě tam se totiž zákazníci a klienti snaží dozvědět co nejvíce o Vašich službách.... 
[Celý článek]

Americká hypotéka na pokrytí různých potřeb

Americká hypotéka na pokrytí různých potřeb

Americká hypotéka představuje úvěr umožňující obdržet peníze i na neúčelové financování potřeb klientů. Ručení vždy probíhá formou zástavního práva na... 
[Celý článek]

Půjčka do 5000 je spolehlivým zdrojem peněz před výplatou

Půjčka do 5000 je spolehlivým zdrojem peněz před výplatou

Půjčka do 5000 se může hodit pro nenadálé výdaje. Pochopitelně rozhoduje termín sjednání a vyřízení, což může být právě nyní! Ano, během chvilky si zařídíte... 
[Celý článek]

Profi Credit nabízí zajímavé půjčky pro každého

Profi Credit nabízí zajímavé půjčky pro každého

Půjčka Profi Credit je už známým finančním produktem. Od společnosti si lze půjčit různé finanční obnosy. Poskytují se tzv. půjčky do výplaty i zaměstnanecké... 
[Celý článek]

Finanční partneři

Máte přehled o rodinných financích? Víte kolik utratíte za energie a bydlení? Nechte si inspirovat skutečnými příběhy rodin, které vám poradí, jakým způsobem udržet vyrovnaný rodinný rozpočet.


Chybí vám několik stovek do výplaty? Slyšeli jste někdy o SMS půjčkách? Zažádejte si o půjčku online a mějte potřebné finance na účtu do několika hodin.