Výhodné půjčky

Potřebujete rychle půjčit? Nabízíme vám výhodné krátkodobé nebankovní půjčky, které pomohou vyřešit vaše finanční problémy. Peníze jsou dostupné i bez registru a ručitelů.

Hledáte kompletní porovnání půjček na českém bankovním trhu? Chcete mít aktuální přehled o nových nabídkách půjček? Neváhejte a kontaktujte nás na finančním fóru pro získání bližších informací.

Přečtěte si o tom, jaké jsou nejčastější důvody pro zamítnutí žádosti o půjčku? vyvarujte se chybám, které žadatelé nejčastěji dělají.

Mnohdy vám stačí menší půjčky do 20000 Kč k vyřešení vaši špatné finanční situace. Nepodceňujte ale možné dopady, které mohou nastat při pozdním splácení vašich závazků. Nedostaňte se do situace, kdy si budete půjčovat jen pro to, abyste mohli splatit předchozí půjčku.

Rychlá půjčka online od Finsen

Zase netrpělivě čekáte na výplatu a ani celá očekávaná částka neumoří momentální vyšší výdaje? Potřebujete mimořádné odměny, ale od vašeho šéfa se těžko dočkáte peněz navíc? Potom vám nezbude nic jiného, než vydržet anebo si půjčit a následně splácet v dojednaných termínech. Současné půjčky se poskytují většinou na cokoliv, takže nemusíte pořemýšlet o přesném důvodu k půjčení. Rychlé půjčky online se poskytují také od Finsen.

Rychlá půjčka

blickpixel / Pixabay

Výše půjčky: Od 1000 Kč do 20 000 Kč

Kdo si může půjčit: Pokud patříte k osobám s trvalým pobytem v České republice, je vám půjčka otevřena a můžete si podat žádost o posouzení. Nebude vyžadováno doložení příjmu a proto je půjčka vhodná také pro nezaměstnané osoby, studenty, ženy na mateřské, důchodce apod.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv, půjčka je bezúčelová

Splatnost půjčky: 21 dní

Poplatky: Žádné poplatky nezaplatíte předem za posouzení a vyřízení půjčky. Počítejte však s placením ověřovacího poplatku 1 Kč – ten převedete ze svého účtu v bance.

Ručení: Ručení se nevyžaduje.

Roční úrok: Stanoveny jsou poplatky k vypůjčené částce – nahrazují úroky. Například si půjčíte 1000 Kč na 21 dní a poplatek zaplatíte 250 Kč. Jestli si půjčíte 5000 Kč, zaplatíte poplatek 1250 Kč a při půjčce od 14 000 Kč do 20 000 Kč dělá stanovený poplatek 2000 Kč.

Možnost sjednání půjčky: Půjčku si snadno a rychle zařídíte online nebo pomocí SMS zprávy. Jestliže preferujete internetové služby, je nutné se nejprve zaregistrovat. Následně provedete přihlášení do systému, kde uvedete svoje uživatelské ID a dočasné heslo. V košíku půjček vyhledáte pro vás nejlepší variantu, potvrdíte, zadáte heslo a znovu potvrdíte. Také se nevyhnete zaplacení registračního poplatku 1 Kč. Žádat se dá i esemeskou v požadovaném tvaru.

Rychlost poskytnutí peněz: Peníze jsou k dispozici už po schválení a přijetí platby 1 Kč z bankovního účtu. První půjčka od Finsen je ale pokaždé vyplácena jen poštovní poukázkou. Od druhé půjčky už nic nebrání v převodu peněz na váš běžný účet.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka je rychlá, vyřízení velice snadné a brzké. Vrácení peněz je možné do 21 dní. Budete znát předem, kolik musíte vrátit a kolik tedy činí poplatky nahrazující úročení. Půjčku sjednejte online – je to pohodlné. Neplatí se žádné poplatky předem za posouzení a vyřízení.Aktuální informace

Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat

Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat Požádat o půjčku je sice jednodušší, než... 
[Celý článek]

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky Když si rychle potřebujete půjčit, nesmíte mít klapky na očích. Nedůvěřujte, ale bedlivě prověřujte... 
[Celý článek]

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

Nevyznáte se v aktuální nabídce půjček a tak potřebujete poradit, jaká pro vás bude tou pravou a se kterou rozhodně nešlápnete vedle? Pokud ano, podívejte se na naše... 
[Celý článek]

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Nejenom žádost o půjčku, ale i její vyřízení a samozřejmě také poskytnutí není v současné době skutečně nic složitého. Na co byste jako žadatelé rozhodně... 
[Celý článek]

Finanční partneři

Máte přehled o rodinných financích? Víte kolik utratíte za energie a bydlení? Nechte si inspirovat skutečnými příběhy rodin, které vám poradí, jakým způsobem udržet vyrovnaný rodinný rozpočet.


Chybí vám několik stovek do výplaty? Slyšeli jste někdy o SMS půjčkách? Zažádejte si o půjčku online a mějte potřebné finance na účtu do několika hodin.