Výhodné půjčky

Potřebujete rychle půjčit? Nabízíme vám výhodné krátkodobé nebankovní půjčky, které pomohou vyřešit vaše finanční problémy. Peníze jsou dostupné i bez registru a ručitelů.

Hledáte kompletní porovnání půjček na českém bankovním trhu? Chcete mít aktuální přehled o nových nabídkách půjček? Neváhejte a kontaktujte nás na finančním fóru pro získání bližších informací.

Přečtěte si o tom, jaké jsou nejčastější důvody pro zamítnutí žádosti o půjčku? vyvarujte se chybám, které žadatelé nejčastěji dělají.

Mnohdy vám stačí menší půjčky do 20000 Kč k vyřešení vaši špatné finanční situace. Nepodceňujte ale možné dopady, které mohou nastat při pozdním splácení vašich závazků. Nedostaňte se do situace, kdy si budete půjčovat jen pro to, abyste mohli splatit předchozí půjčku.

MRM Financial – Expert půjčka

Expert půjčka

geralt / Pixabay

Nejspíše nerozumíte výhodným finančním transakcím, ale jedno je vám jasné – vaše bankovní konto je takřka prázdné a do výplaty chybí ještě nějaký ten den. Půjčky peněz jsou v současnosti hitem, jen si vybrat tu nejvýhodnější. Půjčky do výplaty jsou speciální, protože se uzavírají velice rychle a také se vyžaduje rychlé vrácení, což má například výhodu takovou, že přesně víte termín, do kdy je nutné vrátit peníze i se stanovenými poplatky/úroky. Sjednat si můžete i Expert půjčky od MRM Financial.

Výše půjčky: Od 500 Kč do 10 000 Kč

Kdo si může půjčit: O půjčku se mohou zajímat osoby s věkem nad 18 let. Nemusí se dokládat potvrzení o příjmu. Nebankovní půjčku si mohou zařídit ženy na mateřské dovolené, studenti, senioři atd. Při posuzování půjčky se nekontrolují registry dlužníků.

Na co si mohu půjčit? Na cokoliv, jde o bezúčelovou půjčku

Splatnost půjčky: Splatnost půjčky činí 21 dní. Existuje také možnost si nechat splácení prodloužit na 42 dní, ale musíte počítat, že za prodloužení půjčky zaplatíte stanovený poplatek, odlišující se na základě částky a času prodloužení.

Poplatky: bez poplatku předem

Ručení: bez ručitelů a bez zástavy

Roční úrok: U půjčky se nestanovily úroky, ale jsou určeny poplatky z uvedené částky a liší se podle doby splatnosti půjčky.

RPSN: Roční procentní sazba nákladů (RPSN) 434%

Možnost sjednání půjčky: Půjčku si snadno sjednáte online. V prvé řadě se musíte zaregistrovat. Dále už je vyřízení velice snadné a do cca hodiny je vše kompletně hotovo. Není nutné absolvovat osobní schůzku.

Rychlost poskytnutí peněz: Stávající klienti se mohou těšit na rychlé jednání – peníze se odesílají ihned na jejich bankovní účet, ten se vyžaduje zřídit a zadat již při první registraci. Pokud vlastníte konto u Komerční banky, získáte peníze ihned díky převodu. U ostatních bank se peníze obyčejně připíšou do 24 hodin. Každý nový klient musí počítat s tím, že získá peníze poštovní poukázkou – do cca 3 dnů.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčku budete mít vyřízenou velice brzy a nebude po vás vyžadováno potvrzení o příjmu. Půjčka je dostupná většině zájemců a má jasně dané půjčky a sumy k zaplacení.Aktuální informace

Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat

Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat Požádat o půjčku je sice jednodušší, než... 
[Celý článek]

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky Když si rychle potřebujete půjčit, nesmíte mít klapky na očích. Nedůvěřujte, ale bedlivě prověřujte... 
[Celý článek]

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

Nevyznáte se v aktuální nabídce půjček a tak potřebujete poradit, jaká pro vás bude tou pravou a se kterou rozhodně nešlápnete vedle? Pokud ano, podívejte se na naše... 
[Celý článek]

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Nejenom žádost o půjčku, ale i její vyřízení a samozřejmě také poskytnutí není v současné době skutečně nic složitého. Na co byste jako žadatelé rozhodně... 
[Celý článek]

Finanční partneři

Máte přehled o rodinných financích? Víte kolik utratíte za energie a bydlení? Nechte si inspirovat skutečnými příběhy rodin, které vám poradí, jakým způsobem udržet vyrovnaný rodinný rozpočet.


Chybí vám několik stovek do výplaty? Slyšeli jste někdy o SMS půjčkách? Zažádejte si o půjčku online a mějte potřebné finance na účtu do několika hodin.