Výhodné půjčky

Potřebujete rychle půjčit? Nabízíme vám výhodné krátkodobé nebankovní půjčky, které pomohou vyřešit vaše finanční problémy. Peníze jsou dostupné i bez registru a ručitelů.

Hledáte kompletní porovnání půjček na českém bankovním trhu? Chcete mít aktuální přehled o nových nabídkách půjček? Neváhejte a kontaktujte nás na finančním fóru pro získání bližších informací.

Přečtěte si o tom, jaké jsou nejčastější důvody pro zamítnutí žádosti o půjčku? vyvarujte se chybám, které žadatelé nejčastěji dělají.

Mnohdy vám stačí menší půjčky do 20000 Kč k vyřešení vaši špatné finanční situace. Nepodceňujte ale možné dopady, které mohou nastat při pozdním splácení vašich závazků. Nedostaňte se do situace, kdy si budete půjčovat jen pro to, abyste mohli splatit předchozí půjčku.

Ferratum půjčka – rychlé získání peněz

Ferratum půjčka

fill / Pixabay

Ferratum půjčka umožňuje rychlé získání peněz pro každého, koho nepříjemně překvapil nečekaný menší výdaj. Nízké půjčky se lépe splácejí, navíc budete předem vědět datum splatnosti a přesné poplatky, co musíte zaplatit. Nemůže vás tedy překvapit nic navíc!

Půjčka až do 10 000 Kč.

Minimální suma pro půjčení je stanovena na 1000 Kč, což je rovněž částka, kterou si může maximálně půjčit každý nový klient. Jedná se o rozumnou záležitost, protože každá společnost chce mít jisté záruky návratnosti a ověřeným klientům se půjčuje lépe a následně se jim vychází i víc vstříc. S každou další půjčkou se maximální suma pro půjčení zvyšuje, až se dostanete až do maxima činícího 10 000 Kč.

Ferratum půjčka na cokoliv

Ferratum půjčka je známá také pod pojmem „finská“. Jedná se o krátkodobou půjčku, kterou si můžete zařídit zcela rychle a jednoduše prostřednictvím SMS zprávy nebo vyplněním online formuláře. Peníze z půjčky nejsou vázány na žádný účel a dají se zcela libovolně použít na cokoliv. Při vyplňování online žádosti budete zadávat sumu, o kterou máte zájem a dobu splatnosti. Dále se vyžadují některé osobní a kontaktní údaje.

Ferratum půjčka má i další výhody:

  • půjčka je dostupná bez ručitele, nevyžaduje se ani jiné zajištění
  • při žádosti se nedokládá potvrzení o vašem příjmu
  • cena zasílané SMS se řídí tarifem vašeho operátora

Kateřina O., Janov: Ferratum půjčka? Pro mne to byla volba číslo jedna! Byla jsem velmi spokojena s rychlým schválením a získáním první půjčky. Už jsem si půjčila celkem pětkrát od Ferratum.

Splácení Ferratum půjčky:

  • minimální doba splacení půjčky činí 7 dní
  • maximální doba splacení půjčky dělá 45 dní
  • termín splatnosti jde však ještě 3x prodloužit
  • prodloužení termínu splatnosti je spojeno s 15 % z půjčené částky
  • po prodloužení získáte dalších 15 dní na spláceníAktuální informace

Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat

Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat Požádat o půjčku je sice jednodušší, než... 
[Celý článek]

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky Když si rychle potřebujete půjčit, nesmíte mít klapky na očích. Nedůvěřujte, ale bedlivě prověřujte... 
[Celý článek]

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

Nevyznáte se v aktuální nabídce půjček a tak potřebujete poradit, jaká pro vás bude tou pravou a se kterou rozhodně nešlápnete vedle? Pokud ano, podívejte se na naše... 
[Celý článek]

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Nejenom žádost o půjčku, ale i její vyřízení a samozřejmě také poskytnutí není v současné době skutečně nic složitého. Na co byste jako žadatelé rozhodně... 
[Celý článek]

Finanční partneři

Máte přehled o rodinných financích? Víte kolik utratíte za energie a bydlení? Nechte si inspirovat skutečnými příběhy rodin, které vám poradí, jakým způsobem udržet vyrovnaný rodinný rozpočet.


Chybí vám několik stovek do výplaty? Slyšeli jste někdy o SMS půjčkách? Zažádejte si o půjčku online a mějte potřebné finance na účtu do několika hodin.