Výhodné půjčky

Potřebujete rychle půjčit? Nabízíme vám výhodné krátkodobé nebankovní půjčky, které pomohou vyřešit vaše finanční problémy. Peníze jsou dostupné i bez registru a ručitelů.

Hledáte kompletní porovnání půjček na českém bankovním trhu? Chcete mít aktuální přehled o nových nabídkách půjček? Neváhejte a kontaktujte nás na finančním fóru pro získání bližších informací.

Přečtěte si o tom, jaké jsou nejčastější důvody pro zamítnutí žádosti o půjčku? vyvarujte se chybám, které žadatelé nejčastěji dělají.

Mnohdy vám stačí menší půjčky do 20000 Kč k vyřešení vaši špatné finanční situace. Nepodceňujte ale možné dopady, které mohou nastat při pozdním splácení vašich závazků. Nedostaňte se do situace, kdy si budete půjčovat jen pro to, abyste mohli splatit předchozí půjčku.

Cetelem – ProCetelem hypotéka Wüstenrot

Potřebujete vlastní bydlení a uvažujete o hypotéce? Už máte uzavřenou hypotéku, ale nynější podmínky vás lákají daleko víc? Refinancujte ji! O nutnosti pěkně bydlet není potřeba diskutovat, ale je pravdou, že ne každý si může dovolit mít v brzké době domek či byt podle vlastních představ – hlavním důvodem bývá nedostatek peněz. ProCetelem hypotéka Wüstenrot je připravena financovat vaše plány na bydlení!

Výše půjčky: Až do 90 % hodnoty nemovitosti, nabízí se však i stoprocentní hypotéka.

Kdo si může půjčit: Hypotéka je určena pro fyzické osoby, plnoleté a trvalým bydlištěm na území České republiky.

Na co si mohu půjčit: Na pořízení bydlení, na refinancování stávající hypotéky, na zařízení domácnosti, na zaplacení bytu určeném k pronajímání. Můžete požádat také o bezúčelovou hypotéku.

Splatnost půjčky: Až třicet let. Lze kdykoliv zaplatit mimořádnou splátku části hypotečního úvěru nad sedmdesát procent hodnoty zajištění – bez sankčních poplatků.

Poplatky: Zpracování žádosti o hypotéku je zdarma. Bez poplatku je také čerpání úvěru a rezervace úvěrových zdrojů – neplatí u hypotéky na cokoliv.

Ručení: zástava na nemovitost

Roční úrok: Extra úrok už od 2,39 % ročně. U Hypotéky Refin získáte k refinancování úvěrů zajištění úrokové sazby na dobu devíti měsíců bezplatně. Lze využít původní odhad nemovitosti.

RPSN: dle vybrané hypotéky, době splácení a výše hypotéky

Možnost sjednání půjčky: Sjednání je možné online a osobně na pobočce.

Rychlost poskytnutí peněz:  Po vyřízení smlouvy se provádí čerpání peněz či výplata dle dohody.

Výhody půjčky od společnosti: ProCetelem hypotéka Wüstenro je zřízena zdarma. Není nutné zakládat  běžný účet u Wüstenrotu, nemusí se dokládat faktury při čerpání úvěru, které jsou určené na stavbu nebo rekonstrukci nemovitosti. Zpětně se proplácejí až jeden rok staré faktury či se zhradí kupní cena.

ProCetelem hypotéka Wüstenrot

Hans / PixabayAktuální informace

Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat

Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat Požádat o půjčku je sice jednodušší, než... 
[Celý článek]

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky Když si rychle potřebujete půjčit, nesmíte mít klapky na očích. Nedůvěřujte, ale bedlivě prověřujte... 
[Celý článek]

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

Nevyznáte se v aktuální nabídce půjček a tak potřebujete poradit, jaká pro vás bude tou pravou a se kterou rozhodně nešlápnete vedle? Pokud ano, podívejte se na naše... 
[Celý článek]

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Nejenom žádost o půjčku, ale i její vyřízení a samozřejmě také poskytnutí není v současné době skutečně nic složitého. Na co byste jako žadatelé rozhodně... 
[Celý článek]

Finanční partneři

Máte přehled o rodinných financích? Víte kolik utratíte za energie a bydlení? Nechte si inspirovat skutečnými příběhy rodin, které vám poradí, jakým způsobem udržet vyrovnaný rodinný rozpočet.


Chybí vám několik stovek do výplaty? Slyšeli jste někdy o SMS půjčkách? Zažádejte si o půjčku online a mějte potřebné finance na účtu do několika hodin.