Výhodné půjčky

Potřebujete rychle půjčit? Nabízíme vám výhodné krátkodobé nebankovní půjčky, které pomohou vyřešit vaše finanční problémy. Peníze jsou dostupné i bez registru a ručitelů.

Hledáte kompletní porovnání půjček na českém bankovním trhu? Chcete mít aktuální přehled o nových nabídkách půjček? Neváhejte a kontaktujte nás na finančním fóru pro získání bližších informací.

Přečtěte si o tom, jaké jsou nejčastější důvody pro zamítnutí žádosti o půjčku? vyvarujte se chybám, které žadatelé nejčastěji dělají.

Mnohdy vám stačí menší půjčky do 20000 Kč k vyřešení vaši špatné finanční situace. Nepodceňujte ale možné dopady, které mohou nastat při pozdním splácení vašich závazků. Nedostaňte se do situace, kdy si budete půjčovat jen pro to, abyste mohli splatit předchozí půjčku.

Spůjčka

Spůjčka

Spůjčka

Rychlé půjčky jsou pochopitelně i rychlým řešením momentálních problémů. Mezi populární finanční produkty se řadí i různé SMS půjčky, které se sice nedávají ve vysokých částkách, ale i tak mohou mnohým hodně pomoct.

Spůjčka – to jsou žádosti o půjčky pomocí SMS zpráv. Esemesku prostě můžete odeslat  kdykoliv a odkudkoliv. Úplně první půjčku však musíte nejprve zajistit pomocí online žádosti na webových stránkách. Tady musíte zatrhnou souhlas s poskytnutím osobních údajů a dál se budete řídit pokyny na tlačítkách „pokračovat“. K dalším půjčkám už nebudete potřebovat žádné webové rozhraní, jednoduše pošlete SMS na dané číslo, kde uvedete výši požadované půjčky a vaše heslo, které jste získali během žádosti o první půjčku. O novou půjčku si můžete zažádat vždy po splacení stávající půjčky.

U první půjčky se vám po odeslání online žádosti zobrazí seznam půjček, které jsou k dispozici a z nich si jednu vyberete.  Jakmile to uděláte, očekávejte brzkou SMS zprávu s konkrétními parametry nabízené půjčky. Parametry je nutné přijmout a zaslat esemeskou na konkrétní číslo poskytovatele. SMS bude obsahovat jenom heslo s slovo „SOUHLASIM“. Jakmile toto učiníte, půjčka je schválena.

U první půjčky však může v této fázi dojít k zamítnutí půjčky. První půjčka je ještě spojena s rámcovou smlouvou, která vám přijde jako dopis a bude v ní umístěn unikátní kód, který musíte poslat pomocí SMS. Jakmile odešlete kód bude zadán příkaz k úhradě částky na vámi uvedený bankovní účet. U dalších půjček se již budou peníze proplácet ihned po získání SMS s heslem a slovem souhlasim. Je třeba počítat s nějakou dobou na převod peněz – záleží na konkrétní bance (maximálně 2 dny).

Spůjčka se poskytuje osobám ve věku od osmnácti do 65 let. Půjčují se částky od 500 Kč do 4 999 Kč. První půjčka činí maximálně jeden tisíc korun.Aktuální informace

Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat

Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat Požádat o půjčku je sice jednodušší, než... 
[Celý článek]

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky Když si rychle potřebujete půjčit, nesmíte mít klapky na očích. Nedůvěřujte, ale bedlivě prověřujte... 
[Celý článek]

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

Nevyznáte se v aktuální nabídce půjček a tak potřebujete poradit, jaká pro vás bude tou pravou a se kterou rozhodně nešlápnete vedle? Pokud ano, podívejte se na naše... 
[Celý článek]

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Nejenom žádost o půjčku, ale i její vyřízení a samozřejmě také poskytnutí není v současné době skutečně nic složitého. Na co byste jako žadatelé rozhodně... 
[Celý článek]

Finanční partneři

Máte přehled o rodinných financích? Víte kolik utratíte za energie a bydlení? Nechte si inspirovat skutečnými příběhy rodin, které vám poradí, jakým způsobem udržet vyrovnaný rodinný rozpočet.


Chybí vám několik stovek do výplaty? Slyšeli jste někdy o SMS půjčkách? Zažádejte si o půjčku online a mějte potřebné finance na účtu do několika hodin.