Výhodné půjčky

Potřebujete rychle půjčit? Nabízíme vám výhodné krátkodobé nebankovní půjčky, které pomohou vyřešit vaše finanční problémy. Peníze jsou dostupné i bez registru a ručitelů.

Hledáte kompletní porovnání půjček na českém bankovním trhu? Chcete mít aktuální přehled o nových nabídkách půjček? Neváhejte a kontaktujte nás na finančním fóru pro získání bližších informací.

Přečtěte si o tom, jaké jsou nejčastější důvody pro zamítnutí žádosti o půjčku? vyvarujte se chybám, které žadatelé nejčastěji dělají.

Mnohdy vám stačí menší půjčky do 20000 Kč k vyřešení vaši špatné finanční situace. Nepodceňujte ale možné dopady, které mohou nastat při pozdním splácení vašich závazků. Nedostaňte se do situace, kdy si budete půjčovat jen pro to, abyste mohli splatit předchozí půjčku.

SMS půjčka Mutuo

SMS půjčka Mutuo

SMS půjčka Mutuo

Co je vyřizováno telefonicky, je velmi rychlé. O tom nemůže být pochyb ani v případě SMS půjček, které jsou vyřizovány ihned a peníze získáte ve velice krátkém čase. SMS půjčky jsou však určeny lidem, kteří potřebují půjčit jenom malé obnosy peněz. Jde o několik tisíc korun maximálně, ale i ty se mohou hodit v době před výplatou, nebo když jste měli nečekané vydání a něco málo chybí.

Okud žádáte o půjčku Mutuo úplně poprvé, můžeme si půjčit jenom 1 000 Kč na složenku se splatností do patnácti dní. V případě, že první půjčku zaplatíte včas a bez problémů, můžete žádat o půjčku znovu. Tentokrát lze získat až 2 000 Kč. Tyto peníze se už mohou zaslat na váš bankovní účet. S každou další půjčkou se částka o tisícikorunu zvyšuje, ale maximálně je možné půjčení 5000 Kč! Každá částka má danou splatnost, která se musí dodržet.

Půjčka Mutuo má vše jasně dané, neplatíte žádné poplatky ani zálohy. Na splatnost půjčky budete několikrát zdarma informováni, takže nebude možné jen tak snadno zapomenout. Od druhé půjčky získáte týden splatnosti zdarma.  Jakmile budete mít půjčeno, bude vás čekat čas úhrady. Částku můžete zaplatit buď převodem nebo vkladem přímo na účet. Konkrétní informace získáte emailem a SMS zprávou.

První půjčka musí být zaplacena do 15 dní. Druhá a další půjčka má o něco delší splatnost – 22 dní. Pokud vám připadá, že jde o celkem krátkou dobu na zaplacení, můžete si zažádat o prodloužení splatnosti SMS půjčky Mutuo. Doba odkladu je možná na dva další týdny.  Poplatek se platí za každý započatý týden. Za poskytnutí půjčky vám bude započítán poplatek 250 Kč za každých půjčených 1 000 Kč. Smlouvu nemusíte podepisovat, pokud výše rychlých SMS půjček nepřesáhne 5000 Kč za dvanáct měsíců.Aktuální informace

Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat

Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat Požádat o půjčku je sice jednodušší, než... 
[Celý článek]

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky Když si rychle potřebujete půjčit, nesmíte mít klapky na očích. Nedůvěřujte, ale bedlivě prověřujte... 
[Celý článek]

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

Nevyznáte se v aktuální nabídce půjček a tak potřebujete poradit, jaká pro vás bude tou pravou a se kterou rozhodně nešlápnete vedle? Pokud ano, podívejte se na naše... 
[Celý článek]

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Nejenom žádost o půjčku, ale i její vyřízení a samozřejmě také poskytnutí není v současné době skutečně nic složitého. Na co byste jako žadatelé rozhodně... 
[Celý článek]

Finanční partneři

Máte přehled o rodinných financích? Víte kolik utratíte za energie a bydlení? Nechte si inspirovat skutečnými příběhy rodin, které vám poradí, jakým způsobem udržet vyrovnaný rodinný rozpočet.


Chybí vám několik stovek do výplaty? Slyšeli jste někdy o SMS půjčkách? Zažádejte si o půjčku online a mějte potřebné finance na účtu do několika hodin.