Výhodné půjčky

Potřebujete rychle půjčit? Nabízíme vám výhodné krátkodobé nebankovní půjčky, které pomohou vyřešit vaše finanční problémy. Peníze jsou dostupné i bez registru a ručitelů.

Hledáte kompletní porovnání půjček na českém bankovním trhu? Chcete mít aktuální přehled o nových nabídkách půjček? Neváhejte a kontaktujte nás na finančním fóru pro získání bližších informací.

Přečtěte si o tom, jaké jsou nejčastější důvody pro zamítnutí žádosti o půjčku? vyvarujte se chybám, které žadatelé nejčastěji dělají.

Mnohdy vám stačí menší půjčky do 20000 Kč k vyřešení vaši špatné finanční situace. Nepodceňujte ale možné dopady, které mohou nastat při pozdním splácení vašich závazků. Nedostaňte se do situace, kdy si budete půjčovat jen pro to, abyste mohli splatit předchozí půjčku.

Rychlá SMS půjčka Real Money

Rychlá SMS půjčka Real Money

Rychlá SMS půjčka Real Money

Potřebujete informace o velmi rychlé půjčce? Chybí vám nějaká ta tisícovka do výplaty, protože jste měli nečekané vydání? Rychlou SMS Půjčku nabízí i RealMoney. Jaké mají podmínky pro klienty?

O SMS půjčku u Real Money nejprve musíte požádat online způsobem, protože nemáte potřebnou registraci. Na stránkách společnosti najdete registrační formulář a jeho vyplněním a odkliknutím budete mít vytvořen vlastní účet k dalšímu používání. Již v rozhraní vašeho účtu si vyberete výši půjčky, o kterou máte momentálně zájem. Po zvolení konkrétní částky odešlete vaši žádost k posouzení a budete čekat na její zpracování.

V případě schválení jenom odsouhlasíte smlouvu ve vašem klientském účtu a potom už jen budete čekat na peníze, které budou ihned poslány. Jak vidíte, v tomto případě není nutné žádné osobní jednání a zpracování půjček probíhá 24 hodin denně. Jestliže máte bankovní účet u GEMoney Bank, dostanete peníze z půjčky do šedesáti minut od odeslání, u ostatních bank je doba do 24 hodin.

Jestliže jste se dohodli na určité splatnosti a posléze zjistíte, že daný termín nebudete schopni dodržet, zažádejte si o odklad splatnosti půjčky. To vše můžete opět udělat z vašeho osobního profilu na webových stránkách. Přihlásíte se a kliknete na ikonu s odložením splatnosti. Následujete pokyny. Splátky si můžete odložit pouze v případě, že jste po splatnosti do dvaceti dnů. Pokud uplynulo dvacet dnů po splatnosti, nelze provádět úpravy splácení a dojde k zahájení vymáhání dluhu. Odložíte-li splatnost v čase splatnosti vaší půjčky, bude vám hned systémem přidáno sedm dní k aktuální splatnosti.

Nový klient může získat maximální částku 2.000 Kč. Peníze získáte na 21 dnů – do této doby musí být vše splaceno. Jestliže zaplatíte včas a bez problémů, můžete si hned požádat o jinou půjčku, tentokrát vyšší.Aktuální informace

Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat

Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat Požádat o půjčku je sice jednodušší, než... 
[Celý článek]

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky Když si rychle potřebujete půjčit, nesmíte mít klapky na očích. Nedůvěřujte, ale bedlivě prověřujte... 
[Celý článek]

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

Nevyznáte se v aktuální nabídce půjček a tak potřebujete poradit, jaká pro vás bude tou pravou a se kterou rozhodně nešlápnete vedle? Pokud ano, podívejte se na naše... 
[Celý článek]

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Nejenom žádost o půjčku, ale i její vyřízení a samozřejmě také poskytnutí není v současné době skutečně nic složitého. Na co byste jako žadatelé rozhodně... 
[Celý článek]

Finanční partneři

Máte přehled o rodinných financích? Víte kolik utratíte za energie a bydlení? Nechte si inspirovat skutečnými příběhy rodin, které vám poradí, jakým způsobem udržet vyrovnaný rodinný rozpočet.


Chybí vám několik stovek do výplaty? Slyšeli jste někdy o SMS půjčkách? Zažádejte si o půjčku online a mějte potřebné finance na účtu do několika hodin.