Výhodné půjčky

Potřebujete rychle půjčit? Nabízíme vám výhodné krátkodobé nebankovní půjčky, které pomohou vyřešit vaše finanční problémy. Peníze jsou dostupné i bez registru a ručitelů.

Hledáte kompletní porovnání půjček na českém bankovním trhu? Chcete mít aktuální přehled o nových nabídkách půjček? Neváhejte a kontaktujte nás na finančním fóru pro získání bližších informací.

Přečtěte si o tom, jaké jsou nejčastější důvody pro zamítnutí žádosti o půjčku? vyvarujte se chybám, které žadatelé nejčastěji dělají.

Mnohdy vám stačí menší půjčky do 20000 Kč k vyřešení vaši špatné finanční situace. Nepodceňujte ale možné dopady, které mohou nastat při pozdním splácení vašich závazků. Nedostaňte se do situace, kdy si budete půjčovat jen pro to, abyste mohli splatit předchozí půjčku.

Půjčka Vitacredit

Kdo by nepotřeboval peníze? Nikdo se bez nich neobejde, ale někdo je má, druhý ne a třetí momentálně ne. Pokud víte, že nyní potřebujete extra peníze na zaplacení nedoplatků elektřiny, plynu, na zaplacení školného, na novou pračku, televizi, počítač nebo na hudební aparaturu, můžete si buď spořit a posléze koupit, nebo si půjčit a potom splácet. Co je pro vás lepší?

Půjčka Vitacredit vám může zajistit finance od 50 000 Kč. Není nutné dokládat na co peníze potřebujete, jedná se o bezúčelovou půjčku. Vypůjčené peníze můžete použít na svoje osobní potřeby, ale i například na vypořádání se s dědictvím nebo na konsolidaci dluhů, tedy sloučení všech půjček do jedné. Pro půjčku nemusíte nikam chodit, přijde k vám sama přes internet, kde si pohodlně z domova můžete vyplnit online žádost a čekat na schválení nebo zamítnutí.

O půjčku si může zažádat jedinec který již dovršil osmnácti let. Pokud jste ženaté či vdané osoby, je nutné aby u manželů figuroval podpis obou – budete tedy spoludlužníky. Doba splácení je stanovena na dobu od šesti do 120 měsíců. V případě potřeby si můžete ještě zažádat o prodloužení splátek na delší dobu – o několik měsíců. Půjčka Vitacredit vyžaduje ručení nemovitostí.

K posouzení půjčky budete potřebovat kromě vyplněné žádosti občanský průkaz a budete muset doložit také příjem za poslední tři měsíce.  Půjčku můžete využít i v době, kdy vám hrozí exekuce – je dobré jí včas zabránit a nenechat vše dojít k nejhoršímu. Vzhledem k tomu, že se ručí nemovitostí, bude potřeba list vlastníka nemovitosti, který si však společnost zajistí sama. Máte už nemovitost v zástavě u soukromého věřitele nebo u banky? Když nebudou zůstatky dříve získaného úvěru převyšovat 50%, máte možnost získat půjčku. Budete muset však doložit zůstatek úvěru – půjčky. Kromě vyřízení online způsobem, lze využít i vyřízení telefonem. Více o Vitacredit na http://penize-ihned.org/vita-uver-nemovitost-s-rucenim-nemovitosti/


Půjčka Vitacredit – žádost onlineAktuální informace

Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat

Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat Požádat o půjčku je sice jednodušší, než... 
[Celý článek]

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky Když si rychle potřebujete půjčit, nesmíte mít klapky na očích. Nedůvěřujte, ale bedlivě prověřujte... 
[Celý článek]

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

Nevyznáte se v aktuální nabídce půjček a tak potřebujete poradit, jaká pro vás bude tou pravou a se kterou rozhodně nešlápnete vedle? Pokud ano, podívejte se na naše... 
[Celý článek]

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Nejenom žádost o půjčku, ale i její vyřízení a samozřejmě také poskytnutí není v současné době skutečně nic složitého. Na co byste jako žadatelé rozhodně... 
[Celý článek]

Finanční partneři

Máte přehled o rodinných financích? Víte kolik utratíte za energie a bydlení? Nechte si inspirovat skutečnými příběhy rodin, které vám poradí, jakým způsobem udržet vyrovnaný rodinný rozpočet.


Chybí vám několik stovek do výplaty? Slyšeli jste někdy o SMS půjčkách? Zažádejte si o půjčku online a mějte potřebné finance na účtu do několika hodin.