Výhodné půjčky

Potřebujete rychle půjčit? Nabízíme vám výhodné krátkodobé nebankovní půjčky, které pomohou vyřešit vaše finanční problémy. Peníze jsou dostupné i bez registru a ručitelů.

Hledáte kompletní porovnání půjček na českém bankovním trhu? Chcete mít aktuální přehled o nových nabídkách půjček? Neváhejte a kontaktujte nás na finančním fóru pro získání bližších informací.

Přečtěte si o tom, jaké jsou nejčastější důvody pro zamítnutí žádosti o půjčku? vyvarujte se chybám, které žadatelé nejčastěji dělají.

Mnohdy vám stačí menší půjčky do 20000 Kč k vyřešení vaši špatné finanční situace. Nepodceňujte ale možné dopady, které mohou nastat při pozdním splácení vašich závazků. Nedostaňte se do situace, kdy si budete půjčovat jen pro to, abyste mohli splatit předchozí půjčku.

Půjčka Tommy Stachi

Tommy StachiSpolečnost TOMMY STACHI s.r.o. je známá svým poskytováním krátkodobých finančních půjček, jejichž nabídka je uvedena na http://kratkodobe-pujcky.eu/. Půjčky se poskytují za daných a srozumitelných podmínek, takže vás nic nepřekvapí. Půjčky se poskytují v různých výších a dokonce i při úvěru do 100 000 Kč nebude po vás vyžadováno zajištění.

O jaké sumy si můžete požádat ve společnosti Tommy Stachi? Dostat můžete částky od 3 000 Kč do 100 000 Kč. Splatnost je stanovena na 12 a 18 měsíců. Jestliže si vezmete půjčku opakovaně, bude vám umožněno splácení až do 24 měsíců. Osobní půjčky se poskytují okamžitě bez prozkoumávání registru dlužníků. Pokud jste tedy měli v minulosti, nebo dosud máte, nějaké vroubky ve splácení jiných půjček a úvěrů, nebude to nijak ovlivňovat posouzení vaší žádosti o půjčku.

Půjčka bude vyplacena v hotovosti na jedné z pobočce nebo zaslána na váš bankovní účet. Půjčky jsou určeny jak pro zaměstnance, tak pro seniory a živnostníky.

Jak si zažádat o půjčku Tommy Stachi?

Je to velmi jednoduché – nejlepším způsobem je vyplnění online žádosti na webových stránkách. Jakmile odešlete vyplněný formulář, budou vás kontaktovat zástupci firmy. V online verzi si konkrétně vyberete vám odpovídající kategorii, tedy půjčka pro zaměstnance, půjčka pro živnostníky,  půjčka pro seniory.

Půjčka Tommy Stachi pro zaměstnance je určena zaměstnancům. V žádosti budete vyplňovat, zda je vám mzda vyplácena na bankovní účet a jestli jste občanem České republiky s platným občanským průkazem. Půjčka pro podnikatele rovněž vyžaduje vyplnění a odeslání formuláře. Kde vyplníte osobní údaje a také, zda se vám za poslední tři měsíce dostala alespoň část příjmů na bankovní účet. Rovněž poznamenáte, jestli podnikáte už déle než šest měsíců. U půjčky pro seniory budete vyplňovat, zda máte invalidní nebo starobní důchod vyšší než 10 000 Kč.Aktuální informace

Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat

Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat Požádat o půjčku je sice jednodušší, než... 
[Celý článek]

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky Když si rychle potřebujete půjčit, nesmíte mít klapky na očích. Nedůvěřujte, ale bedlivě prověřujte... 
[Celý článek]

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

Nevyznáte se v aktuální nabídce půjček a tak potřebujete poradit, jaká pro vás bude tou pravou a se kterou rozhodně nešlápnete vedle? Pokud ano, podívejte se na naše... 
[Celý článek]

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Nejenom žádost o půjčku, ale i její vyřízení a samozřejmě také poskytnutí není v současné době skutečně nic složitého. Na co byste jako žadatelé rozhodně... 
[Celý článek]

Finanční partneři

Máte přehled o rodinných financích? Víte kolik utratíte za energie a bydlení? Nechte si inspirovat skutečnými příběhy rodin, které vám poradí, jakým způsobem udržet vyrovnaný rodinný rozpočet.


Chybí vám několik stovek do výplaty? Slyšeli jste někdy o SMS půjčkách? Zažádejte si o půjčku online a mějte potřebné finance na účtu do několika hodin.