Výhodné půjčky

Potřebujete rychle půjčit? Nabízíme vám výhodné krátkodobé nebankovní půjčky, které pomohou vyřešit vaše finanční problémy. Peníze jsou dostupné i bez registru a ručitelů.

Hledáte kompletní porovnání půjček na českém bankovním trhu? Chcete mít aktuální přehled o nových nabídkách půjček? Neváhejte a kontaktujte nás na finančním fóru pro získání bližších informací.

Přečtěte si o tom, jaké jsou nejčastější důvody pro zamítnutí žádosti o půjčku? vyvarujte se chybám, které žadatelé nejčastěji dělají.

Mnohdy vám stačí menší půjčky do 20000 Kč k vyřešení vaši špatné finanční situace. Nepodceňujte ale možné dopady, které mohou nastat při pozdním splácení vašich závazků. Nedostaňte se do situace, kdy si budete půjčovat jen pro to, abyste mohli splatit předchozí půjčku.

Půjčka Pepa

Půjčka Pepa

Půjčka Pepa

Sháníte peníze v nižších i deseti tisícových částkách? Každého nejprve napadne banka, protože jak je známo, tam se peníze střádají i půjčují. Ovšem, ne všichni žadatelé uspějí, proto tady jsou nebankovní společnosti poskytující nebankovní půjčky s mnohem příznivějšími podmínkami pro žadatele.

Půjčka Pepa se poskytuje bez zkoumání registrů bankovních a nebankovních institucí, kde se uvádějí neplatiči jiných půjček – dříve poskytnutých. O půjčku si může požádat jenom plnoletá osoba online způsobem. Vyřizovací proces je velice jednoduchý a navíc hodně rychlý. Peníze můžete získat skutečně bleskově, což se velice hodí. Jakmile si vyplníte online žádost budou se ověřovat vámi uvedené základní údaje a podle nich bude určeno, jestli získáte půjčku nebo naopak. Nemusíte vždy s vaší žádostí uspět a v případě zamítnutí vám nemusí Pepa podávat žádný důvod, proč došlo k zamítnutí půjčení.

O půjčku si můžete zažádat opakovaně, když byla vaše předchozí půjčka Pepa řádně splácena a doplacena podle dohody včas. Půjčka může být poskytnuta od částky 999 Kč do 150 000 Kč. K žádosti o půjčku nemusíte dokládat svůj příjem.  Stálí zákazníci se mohou zajímat i o půjčení vyšších částek.

Peníze získáte už během jednoho dne, není potřeba žádní osobní schůzka. Peníze se půjčují bez udání účelu, to znamená, že nemusíte dokládat, na co byly určeny půjčené peníze. Kromě toho, že nemusíte shánět ručitele, není potřeba ani jiná záruka. O půjčku si můžete požádat každý ve věku od 18 do 65 let.  Rozhodnutí o schválení půjčky dostanete emailem do dvou hodin od odeslání vyplněné žádosti. Půjčené peníze se posílají na váš bankovní účet nebo poštovní poukázkou na vaši adresu (obyčejně jde o cca 4 pracovní dny). Splatnost celé půjčky je stanovena na 21 dnů. V této době musíte vše zaplatit, nebo si zažádat o prodloužení lhůty.Aktuální informace

Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat

Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat Požádat o půjčku je sice jednodušší, než... 
[Celý článek]

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky Když si rychle potřebujete půjčit, nesmíte mít klapky na očích. Nedůvěřujte, ale bedlivě prověřujte... 
[Celý článek]

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

Nevyznáte se v aktuální nabídce půjček a tak potřebujete poradit, jaká pro vás bude tou pravou a se kterou rozhodně nešlápnete vedle? Pokud ano, podívejte se na naše... 
[Celý článek]

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Nejenom žádost o půjčku, ale i její vyřízení a samozřejmě také poskytnutí není v současné době skutečně nic složitého. Na co byste jako žadatelé rozhodně... 
[Celý článek]

Finanční partneři

Máte přehled o rodinných financích? Víte kolik utratíte za energie a bydlení? Nechte si inspirovat skutečnými příběhy rodin, které vám poradí, jakým způsobem udržet vyrovnaný rodinný rozpočet.


Chybí vám několik stovek do výplaty? Slyšeli jste někdy o SMS půjčkách? Zažádejte si o půjčku online a mějte potřebné finance na účtu do několika hodin.