Výhodné půjčky

Potřebujete rychle půjčit? Nabízíme vám výhodné krátkodobé nebankovní půjčky, které pomohou vyřešit vaše finanční problémy. Peníze jsou dostupné i bez registru a ručitelů.

Hledáte kompletní porovnání půjček na českém bankovním trhu? Chcete mít aktuální přehled o nových nabídkách půjček? Neváhejte a kontaktujte nás na finančním fóru pro získání bližších informací.

Přečtěte si o tom, jaké jsou nejčastější důvody pro zamítnutí žádosti o půjčku? vyvarujte se chybám, které žadatelé nejčastěji dělají.

Mnohdy vám stačí menší půjčky do 20000 Kč k vyřešení vaši špatné finanční situace. Nepodceňujte ale možné dopady, které mohou nastat při pozdním splácení vašich závazků. Nedostaňte se do situace, kdy si budete půjčovat jen pro to, abyste mohli splatit předchozí půjčku.

Půjčka online i pomocí SMS

půjčka sms

shotput / Pixabay

Máte zrovna nyní důvod si půjčit nějakou tu tisícovku? Chcete půjčku rychlou, snadnou a bez ptaní na účel? V současné době je většina půjček neúčelových a skutečně nebude nikoho předem zajímat, na co chcete peníze využít. Máte tak volné ruce k půjčení sumy, která vám vyhovuje a jakou si můžete dovolit splatit v uvedené lhůtě. Rychlá půjčka s krátkou dobou splatnosti je poskytována také u Dolce credit.

Výše půjčky: Od 999 Kč do 4999 Kč

Kdo si může půjčit: O půjčku se mohou zajímat občané České republiky, kterým je minimálně dvacet let. Požadavkem je, aby se jednalo o pracující fyzickou osobu bez záznamů v registrech dlužníků a bez dosud neuhrazených dluhů. Platební historie se kontroluje a je nutné ji mít zcela bez problémů. Žadatel o půjčku musí mít zřízený bankovní účet, kam se posléze pošlou peníze.

Na co si mohu půjčit? Na cokoliv, jedná se o neúčelovou půjčku.

Splatnost půjčky: Splatnost půjčky je umožněna na 7, 14, 21 nebo 28 dní. Splatnost se dá podle potřeby prodloužit – jde o placenou službu.

Poplatky: Poplatek za jednorázovou registraci na internetu je určena na 1 Kč. Ještě zaplatíte poplatky za případné prodloužení půjčky na 7, 14, 21 a 28 dní – cena se odvíjí podle výše rychlé půjčky.

Ručení: bez ručitelů a bez zástavy

Roční úrok: Jsou dané poplatky, ty budete splácet spolu s vypůjčenou částkou.

Možnost sjednání půjčky: Půjčka je poskytována online nebo s SMS. V případě zájmu půjčky přes internet je nutné provést registraci na stránkách Dolce credit. Nejprve se přihlásíte do systému, kde uvedete uživatelské ID a dočasné heslo. Následně zvolíte nejvhodnější variantu půjčky a potvrdíte. Prázdné políčko opatříte heslem a potvrdíte tlačítkem. Půjčka přes SMS je rovněž nejdříve spojena s registrací na internetu, kde získáte své uživatelské ID a heslo. Potom odešlete žádost o půjčku esemeskou na číslo +420 773 422 400 a ve zprávě uvedete klíčové slovo PROSIM, uživatelské ID, výši půjčky v číslech a dobu ve dnech. Všechny údaje je potřeba oddělit mezerami. Pokud dojde ke kladnému vyřízení žádosti, dostanete SMSku s kódem žádosti o půjčku. Potvrzení půjčky musíte učinit do 1 hodiny.

Rychlost poskytnutí peněz: Platba peněz proběhne tentýž den v rámci účtů u stejných bank, u účtů u různých bank přijdou peníze následující den na váš účet.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka se vyřizuje brzy a peníze máte obratem. Nevyžadují se ručitelé.Aktuální informace

Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat

Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat Požádat o půjčku je sice jednodušší, než... 
[Celý článek]

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky Když si rychle potřebujete půjčit, nesmíte mít klapky na očích. Nedůvěřujte, ale bedlivě prověřujte... 
[Celý článek]

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

Nevyznáte se v aktuální nabídce půjček a tak potřebujete poradit, jaká pro vás bude tou pravou a se kterou rozhodně nešlápnete vedle? Pokud ano, podívejte se na naše... 
[Celý článek]

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Nejenom žádost o půjčku, ale i její vyřízení a samozřejmě také poskytnutí není v současné době skutečně nic složitého. Na co byste jako žadatelé rozhodně... 
[Celý článek]

Finanční partneři

Máte přehled o rodinných financích? Víte kolik utratíte za energie a bydlení? Nechte si inspirovat skutečnými příběhy rodin, které vám poradí, jakým způsobem udržet vyrovnaný rodinný rozpočet.


Chybí vám několik stovek do výplaty? Slyšeli jste někdy o SMS půjčkách? Zažádejte si o půjčku online a mějte potřebné finance na účtu do několika hodin.