Výhodné půjčky

Potřebujete rychle půjčit? Nabízíme vám výhodné krátkodobé nebankovní půjčky, které pomohou vyřešit vaše finanční problémy. Peníze jsou dostupné i bez registru a ručitelů.

Hledáte kompletní porovnání půjček na českém bankovním trhu? Chcete mít aktuální přehled o nových nabídkách půjček? Neváhejte a kontaktujte nás na finančním fóru pro získání bližších informací.

Přečtěte si o tom, jaké jsou nejčastější důvody pro zamítnutí žádosti o půjčku? vyvarujte se chybám, které žadatelé nejčastěji dělají.

Mnohdy vám stačí menší půjčky do 20000 Kč k vyřešení vaši špatné finanční situace. Nepodceňujte ale možné dopady, které mohou nastat při pozdním splácení vašich závazků. Nedostaňte se do situace, kdy si budete půjčovat jen pro to, abyste mohli splatit předchozí půjčku.

Půjčka Cofidis

Půjčka Cofidis

Hodí se vám nějaký skvělý úvěr na pokrytí nenadálých výdajů? Můžete zkoušet štěstí u bank, ale k dispozici jsou i mnohé nebankovní společnosti, mezi nimi známý úvěr Cofidis, určený na cokoliv. Peníze tedy stačí vzít a zaplatit s nimi školné, nedoplatek elektřiny, novou pračku, lednici, automobil nebo nový nábytek do bytu a mnoho jiného.

Rychlé vyřízení půjčky? Ano! Vše může být schváleno už do deseti minut od přijetí vaší žádosti o půjčku. Na oficiálních stránkách společnosti Cofidis mají k dispozici jednoduchou tabulku s posuvníky, kde si snadno zjistíte, kolik si můžete maximálně půjčit při vašem měsíčním příjmu a výdajích. Úvěrová kalkulačka vám rovnou i ukáže výši měsíční splátky.

Zpracování podané žádosti o úvěr Cofidis je zcela zdarma, neplatíte žádné poplatky předem za poskytnutí a posouzení půjčky. Půjčka se hodí všem, kdo chtějí splátku v co nejnižší sazbě, nechtějí mnoho přeplácet a upřednostňují pravidelné splátky s dojednané výši. V případě obavy ze ztráty pravidelných příjmů a následného nesplácení je dobré si zřídit pojištění Garance +, které pokraje měsíční splátky v době, kdy nebudete schopni splácet, například se ocitnete v dočasné pracovní neschopnosti apod.

O půjčku Cofidis může žádat jenom občan ČR ve věku více jak 18 let. Musí doložit svůj příjem, nebo doklad, že pobírá důchod. Žadatel nesmí mít žádný zápis v bankovních registrech dlužníků.

K vyřízení půjčky budou potřeba doklady: potvrzení o výši příjmu, kopie výpisu z bankovního účtu (poslední měsíční výpis).  Jestliže máte nový bankovní účet, zašlete kopii smlouvy o založení účtu. Dále dodejte oboustrannou kopii občanského průkazu, kopii občanského průkazu případného spolužadatele a také kopii druhého osobního dokladu – může se jednat o řidičský průkaz, cestovní pas, rodný list apod.Aktuální informace

Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat

Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat Požádat o půjčku je sice jednodušší, než... 
[Celý článek]

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky Když si rychle potřebujete půjčit, nesmíte mít klapky na očích. Nedůvěřujte, ale bedlivě prověřujte... 
[Celý článek]

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

Nevyznáte se v aktuální nabídce půjček a tak potřebujete poradit, jaká pro vás bude tou pravou a se kterou rozhodně nešlápnete vedle? Pokud ano, podívejte se na naše... 
[Celý článek]

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Nejenom žádost o půjčku, ale i její vyřízení a samozřejmě také poskytnutí není v současné době skutečně nic složitého. Na co byste jako žadatelé rozhodně... 
[Celý článek]

Finanční partneři

Máte přehled o rodinných financích? Víte kolik utratíte za energie a bydlení? Nechte si inspirovat skutečnými příběhy rodin, které vám poradí, jakým způsobem udržet vyrovnaný rodinný rozpočet.


Chybí vám několik stovek do výplaty? Slyšeli jste někdy o SMS půjčkách? Zažádejte si o půjčku online a mějte potřebné finance na účtu do několika hodin.