Výhodné půjčky

Potřebujete rychle půjčit? Nabízíme vám výhodné krátkodobé nebankovní půjčky, které pomohou vyřešit vaše finanční problémy. Peníze jsou dostupné i bez registru a ručitelů.

Hledáte kompletní porovnání půjček na českém bankovním trhu? Chcete mít aktuální přehled o nových nabídkách půjček? Neváhejte a kontaktujte nás na finančním fóru pro získání bližších informací.

Přečtěte si o tom, jaké jsou nejčastější důvody pro zamítnutí žádosti o půjčku? vyvarujte se chybám, které žadatelé nejčastěji dělají.

Mnohdy vám stačí menší půjčky do 20000 Kč k vyřešení vaši špatné finanční situace. Nepodceňujte ale možné dopady, které mohou nastat při pozdním splácení vašich závazků. Nedostaňte se do situace, kdy si budete půjčovat jen pro to, abyste mohli splatit předchozí půjčku.

Proma – Živnostenská půjčka

Proma – Živnostenská půjčkaPatříte mezi živnostníky a ocitli jste se náhle ve finanční tísni? Zachránit vás může rychlá půjčka, která je snadno dostupná a vyřízena bez zbytečného protahování. Jestliže přemýšlíte o zaplacení více různých záležitostí, zauvažujte o půjčce na cokoliv a nemusíte přemýšlet na co si půjčíte konkrétně. Půjčky bez udání účelu poskytuje živnostníkům nebankovní společnost Proma Kladno.

Výše půjčky: od 25 000 Kč do 320 000 Kč

Kdo si může půjčit: O Živnostenskou půjčku mohou žádat hlavně drobní podnikatelé, potřebující rychlou půjčku na krátký čas bez dokládání majetku. Žadatelé musí mít pravidelné příjmy z podnikání – například provozují bary, restaurace, herny, autodopravu, servisy, prodejny rychloobrátkového zboží, mají provozovny služeb apod. Je nutné doložit kopii občanského průkazu, živnostenský list, dvě daňová přiznání, jeden z kontaktních dokladů (výpisy z účtu, SIPO apod.) a případné další dokumenty o příjmech.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – půjčka je bezúčelová.

Splatnost půjčky: Splácení probíhá v několika termínech, a to 1, 2, 3, 6, 9, 12, 18, 24, 30, 36, 42 a 48 měsíců. Půjčka se vrací pravidelnými měsíčními splátkami.

Poplatky: Půjčka se poskytuje zdarma – bez poplatku předem.

Ručení:

Roční úrok: Výše úroků je závislá na částce půjčky a délce splácení. Konkrétní úroky může sdělit finanční poradce firmy Proma.

Možnost sjednání půjčky: Online formulář je určen k vyplnění a najdete ho na internetových stránkách Promy, posléze vás bude kontaktovat úvěrový zástupce a pomůže s upřesněním termínů půjčky a s vyplněním žádosti.

Rychlost poskytnutí peněz: Peníze jsou vypláceny bezhotovostním způsobem. Převod peněz z půjčky se uskuteční ihned po podepsání smlouvy.

Výhody půjčky od společnosti: Živnostenská půjčka se vyřizuje velmi rychle a je možné čerpat revolving – další finance během splácení. Půjčka se poskytuje bez poplatků předem a každá žádost se projednává individuálně. Podnikatel nemusí vykazovat zisky a může být zadlužen vůči státu.Aktuální informace

Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat

Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat Požádat o půjčku je sice jednodušší, než... 
[Celý článek]

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky Když si rychle potřebujete půjčit, nesmíte mít klapky na očích. Nedůvěřujte, ale bedlivě prověřujte... 
[Celý článek]

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

Nevyznáte se v aktuální nabídce půjček a tak potřebujete poradit, jaká pro vás bude tou pravou a se kterou rozhodně nešlápnete vedle? Pokud ano, podívejte se na naše... 
[Celý článek]

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Nejenom žádost o půjčku, ale i její vyřízení a samozřejmě také poskytnutí není v současné době skutečně nic složitého. Na co byste jako žadatelé rozhodně... 
[Celý článek]

Finanční partneři

Máte přehled o rodinných financích? Víte kolik utratíte za energie a bydlení? Nechte si inspirovat skutečnými příběhy rodin, které vám poradí, jakým způsobem udržet vyrovnaný rodinný rozpočet.


Chybí vám několik stovek do výplaty? Slyšeli jste někdy o SMS půjčkách? Zažádejte si o půjčku online a mějte potřebné finance na účtu do několika hodin.