Výhodné půjčky

Potřebujete rychle půjčit? Nabízíme vám výhodné krátkodobé nebankovní půjčky, které pomohou vyřešit vaše finanční problémy. Peníze jsou dostupné i bez registru a ručitelů.

Hledáte kompletní porovnání půjček na českém bankovním trhu? Chcete mít aktuální přehled o nových nabídkách půjček? Neváhejte a kontaktujte nás na finančním fóru pro získání bližších informací.

Přečtěte si o tom, jaké jsou nejčastější důvody pro zamítnutí žádosti o půjčku? vyvarujte se chybám, které žadatelé nejčastěji dělají.

Mnohdy vám stačí menší půjčky do 20000 Kč k vyřešení vaši špatné finanční situace. Nepodceňujte ale možné dopady, které mohou nastat při pozdním splácení vašich závazků. Nedostaňte se do situace, kdy si budete půjčovat jen pro to, abyste mohli splatit předchozí půjčku.

Proma – Zaměstnanecká půjčka

Proma – Zaměstnanecká půjčkaDo problémů s penězi se může dostat i zaměstnaný člověk. Najednou prostě nevyjde rodinný rozpočet a je třeba najít nejvhodnější řešení. A nemusí jít jenom o problémy, touhy po něčem člověka doslova pohltí a je těžké myslet na to, že by se mělo několik let šetřit například na nové auto, na modernizaci bydlení nebo na vybavení na hory pro celou rodinu. Proma poskytuje zaměstnanecké půjčky velmi rychle.

Výše půjčky: Od 5 000 Kč do 200 000 Kč

Kdo si může půjčit: Půjčka je určena pro zaměstnance. K opatření zaměstnanecké půjčky Proma je nezbytné dodat kopii občanského průkazu, originál potvrzení o výši příjmu či důchodový výměr. Dále potřebujete kopii kontaktního dokladu  – SIPO, výpis z účtu, účet za elektřinu atd.

Na co si mohu půjčit: Půjčka se poskytuje bez udání účelu – využijete ji na cokoliv.

Splatnost půjčky: Splácení půjčky se uskutečňuje v termínech 12, 18, 24, 30, 36, 42 a 48 měsíců. Splácet se musí pravidelnými měsíčními splátkami v dojednané výši. Jednotlivé splátky každý měsíc převádíte na bankovní účet společnosti Proma. Pokud budete splácet včas a bez problémů, získáte nárok na automatický revolving. Jedná se o možnost mít další finance během splácení. Také budete mít možnost zažádat o zvýhodněnou půjčku. V případě plnění smluvních podmínek můžete zažádat o odklad splátek zdarma.

Poplatky: Půjčka se zpracovává bez poplatků předem.

Ručení: bez ručitelů a zástavy

Roční úrok: Výše úroků se odvíjí od konkrétní výše půjčky a také od délky splácení. Přesné  úroky sděluje finanční poradce firmy.

Možnost sjednání půjčky: Pokud se budete zajímat o sjednání půjčky, musíte se informovat na kontaktní infolince 736 606 450. Tady budou zodpovězeny i vaše dotazy. Též je možné využít online formulář na webových stránkách společnosti, vyplnit ho a poté bude pro vás zvolen nejvhodnější typ půjčky.

Rychlost poskytnutí peněz: Stačí dodat všechny potřebné doklady, dojde ke schválení a půjčená částka vám bude odeslána do 24 hodin. Platby se poukáží na váš bankovní účet.

Výhody půjčky od společnosti: Výhodou jsou hlavně konstantní splátky, které budete mít během celé doby. Půjčka se vyřizuje bez poplatku předem. Nemusíte uvádět důvody, proč chcete půjčit peníze.Aktuální informace

Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat

Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat Požádat o půjčku je sice jednodušší, než... 
[Celý článek]

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky Když si rychle potřebujete půjčit, nesmíte mít klapky na očích. Nedůvěřujte, ale bedlivě prověřujte... 
[Celý článek]

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

Nevyznáte se v aktuální nabídce půjček a tak potřebujete poradit, jaká pro vás bude tou pravou a se kterou rozhodně nešlápnete vedle? Pokud ano, podívejte se na naše... 
[Celý článek]

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Nejenom žádost o půjčku, ale i její vyřízení a samozřejmě také poskytnutí není v současné době skutečně nic složitého. Na co byste jako žadatelé rozhodně... 
[Celý článek]

Finanční partneři

Máte přehled o rodinných financích? Víte kolik utratíte za energie a bydlení? Nechte si inspirovat skutečnými příběhy rodin, které vám poradí, jakým způsobem udržet vyrovnaný rodinný rozpočet.


Chybí vám několik stovek do výplaty? Slyšeli jste někdy o SMS půjčkách? Zažádejte si o půjčku online a mějte potřebné finance na účtu do několika hodin.