Výhodné půjčky

Potřebujete rychle půjčit? Nabízíme vám výhodné krátkodobé nebankovní půjčky, které pomohou vyřešit vaše finanční problémy. Peníze jsou dostupné i bez registru a ručitelů.

Hledáte kompletní porovnání půjček na českém bankovním trhu? Chcete mít aktuální přehled o nových nabídkách půjček? Neváhejte a kontaktujte nás na finančním fóru pro získání bližších informací.

Přečtěte si o tom, jaké jsou nejčastější důvody pro zamítnutí žádosti o půjčku? vyvarujte se chybám, které žadatelé nejčastěji dělají.

Mnohdy vám stačí menší půjčky do 20000 Kč k vyřešení vaši špatné finanční situace. Nepodceňujte ale možné dopady, které mohou nastat při pozdním splácení vašich závazků. Nedostaňte se do situace, kdy si budete půjčovat jen pro to, abyste mohli splatit předchozí půjčku.

Proma – Podnikatelská půjčka

Proma – Podnikatelská půjčkaV současné době není podnikání žádná legrace. Jednoho dne si libujete v nadbytku a za týden se vše může rázem změnit. Nastanou i doby, kdy je nevyhnutelné sehnání vyšší sumy. Jestliže vás v bance nevítají s nadšením a nemají zájem půjčit rychle, zkuste nebankovní společnosti, které jsou nakloněné různým typům úvěrů a půjček. Mezi nimi naleznete i společnost Proma Kladno.

Výše půjčky: od 50 000 Kč

Kdo si může půjčit: Podnikatelská půjčka je k dispozici pro firmy – fyzické a právnické osoby. Půjčka se bude hodit každému, kdo potřebuje finance a investice pro podnikání. Půjčky jsou určeny pro podnikatele, kteří mají zájem o vyšší částku a budou schopni zajistit půjčku majetkem. Nevyžaduje se historie podnikání.

Na co si mohu půjčit: Půjčka je vydávána jako bezúčelová, finanční prostředky lze použít na cokoliv.

Splatnost půjčky: Splatnost půjčky se uzavírá na 1, 2, 3, 4, 5, 6, 9, 12, 18, 24, 30, 36, 42 nebo 48 měsíců. Každá půjčka se posuzuje individuálně. Splácení probíhá formou pravidelných měsíčních splátek.

Poplatky: bez poplatku předem

Ručení: Vyžaduje se zástava majetku.

Roční úrok: Chcete znát konkrétní úroky? K tomu vám poslouží firemní poradce, který sdělí přesnou částku ke konkrétní sumě půjčky a vezme v úvahu délku splácení.

Možnost sjednání půjčky: Nejprve vyplníte online formulář pro půjčku na webových stránkách společnosti. Pak vás zkontaktuje úvěrový poradce, odpoví na případné nejasnosti a pomůže vyplnit žádost o půjčku.

Rychlost poskytnutí peněz:  Peníze mohou být na vašem bankovním účtu do 24 hodin od podpisu smlouvy.

Výhody půjčky od společnosti: Peníze máte brzy k dispozici na svém bankovním účtu. Nezkoumá se účel půjčky a lze ji využít libovolně. Půjčku si mohou vzít i podnikatelé, kteří nevykazují zisk a mají dluhy vůči státu. Půjčka nemá žádné skryté poplatky a je přehledná.Aktuální informace

Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat

Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat Požádat o půjčku je sice jednodušší, než... 
[Celý článek]

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky Když si rychle potřebujete půjčit, nesmíte mít klapky na očích. Nedůvěřujte, ale bedlivě prověřujte... 
[Celý článek]

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

Nevyznáte se v aktuální nabídce půjček a tak potřebujete poradit, jaká pro vás bude tou pravou a se kterou rozhodně nešlápnete vedle? Pokud ano, podívejte se na naše... 
[Celý článek]

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Nejenom žádost o půjčku, ale i její vyřízení a samozřejmě také poskytnutí není v současné době skutečně nic složitého. Na co byste jako žadatelé rozhodně... 
[Celý článek]

Finanční partneři

Máte přehled o rodinných financích? Víte kolik utratíte za energie a bydlení? Nechte si inspirovat skutečnými příběhy rodin, které vám poradí, jakým způsobem udržet vyrovnaný rodinný rozpočet.


Chybí vám několik stovek do výplaty? Slyšeli jste někdy o SMS půjčkách? Zažádejte si o půjčku online a mějte potřebné finance na účtu do několika hodin.