Výhodné půjčky

Potřebujete rychle půjčit? Nabízíme vám výhodné krátkodobé nebankovní půjčky, které pomohou vyřešit vaše finanční problémy. Peníze jsou dostupné i bez registru a ručitelů.

Hledáte kompletní porovnání půjček na českém bankovním trhu? Chcete mít aktuální přehled o nových nabídkách půjček? Neváhejte a kontaktujte nás na finančním fóru pro získání bližších informací.

Přečtěte si o tom, jaké jsou nejčastější důvody pro zamítnutí žádosti o půjčku? vyvarujte se chybám, které žadatelé nejčastěji dělají.

Mnohdy vám stačí menší půjčky do 20000 Kč k vyřešení vaši špatné finanční situace. Nepodceňujte ale možné dopady, které mohou nastat při pozdním splácení vašich závazků. Nedostaňte se do situace, kdy si budete půjčovat jen pro to, abyste mohli splatit předchozí půjčku.

Profi Credit půjčky

Profi Credit půjčky

Profi Credit půjčky

Půjčky od společnosti Profi Credit Czech, a. s. jsou půjčkami, které mají za sebou dostatečně dlouhou tradici v poskytování půjček. Služby společnosti se budou hodit každému, kdo potřebuje ihned půjčku do několika desítek i set tisíc korun. U Profi Credit neudáváte účel poskytovaných peněz. Zároveň je velmi snadné se zorientovat v daných pravidlech pro poskytnutí půjčky. Peníze mohou získat fyzické a právnické osoby. Ovšem všichni zájemci musí být schopni půjčku pravidelně splácet.

Profi Credit půjčky pro občany představují i zaměstnanecké půjčky. Zaměstnanecký úvěr si mohou dopřát osoby se stálým příjmem ze zaměstnání po zkušební době, ale také z výsluhové renty, invalidního či starobního důchodu. Dále si mohou o tento typ úvěru zažádat osoby pobírající mateřský či rodičovský příspěvek.

Půjčení peněz je od 10 000 Kč do 166 000 Kč. Půjčka se poskytuje bez poplatku s dobou splatnosti dvanáct až 48 měsíců. Peníze vám budou zaslány na bankovní účet. Nevyžaduje se udávání účelu půjčky. Žadatelé nad 70 let a s nízkou bonitou musí mít ručitele.

Úvěr 4999 Kč je dalším druhem úvěru od Profi Credit. Je rovněž určen pro osoby se stálým příjmem a poskytuje se bez poplatku. Splácení je možné na dobu 9 až 12 měsíců. Výplata půjčených peněz probíhá na účet u banky. Klienti doloží dva doklady totožnosti, čestné prohlášení o příjmu (i u ručitele), důchodci dodají kopie důchodového výměru či ústřižek aktuální složenky, popř. dokládáte dokumenty o jiných příjmech – sociální dávky, výživné atd.

Žadatelé musí být plnoletí, tedy s věkem minimálně 18 let. Pokud patříte k starším občanům nad sedmdesát let, musíte mít ještě vždy ručitele. Rovněž je nutné mít trvalý pobyt na území České republiky.  Půjčky jsou vyřízeny velmi rychle a budou se hodit hlavně lidem, které z nějakého důvodu odmítly banky.

 


Online žádost o půjčku Profi CreditAktuální informace

Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat

Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat Požádat o půjčku je sice jednodušší, než... 
[Celý článek]

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky Když si rychle potřebujete půjčit, nesmíte mít klapky na očích. Nedůvěřujte, ale bedlivě prověřujte... 
[Celý článek]

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

Nevyznáte se v aktuální nabídce půjček a tak potřebujete poradit, jaká pro vás bude tou pravou a se kterou rozhodně nešlápnete vedle? Pokud ano, podívejte se na naše... 
[Celý článek]

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Nejenom žádost o půjčku, ale i její vyřízení a samozřejmě také poskytnutí není v současné době skutečně nic složitého. Na co byste jako žadatelé rozhodně... 
[Celý článek]

Finanční partneři

Máte přehled o rodinných financích? Víte kolik utratíte za energie a bydlení? Nechte si inspirovat skutečnými příběhy rodin, které vám poradí, jakým způsobem udržet vyrovnaný rodinný rozpočet.


Chybí vám několik stovek do výplaty? Slyšeli jste někdy o SMS půjčkách? Zažádejte si o půjčku online a mějte potřebné finance na účtu do několika hodin.