Výhodné půjčky

Potřebujete rychle půjčit? Nabízíme vám výhodné krátkodobé nebankovní půjčky, které pomohou vyřešit vaše finanční problémy. Peníze jsou dostupné i bez registru a ručitelů.

Hledáte kompletní porovnání půjček na českém bankovním trhu? Chcete mít aktuální přehled o nových nabídkách půjček? Neváhejte a kontaktujte nás na finančním fóru pro získání bližších informací.

Přečtěte si o tom, jaké jsou nejčastější důvody pro zamítnutí žádosti o půjčku? vyvarujte se chybám, které žadatelé nejčastěji dělají.

Mnohdy vám stačí menší půjčky do 20000 Kč k vyřešení vaši špatné finanční situace. Nepodceňujte ale možné dopady, které mohou nastat při pozdním splácení vašich závazků. Nedostaňte se do situace, kdy si budete půjčovat jen pro to, abyste mohli splatit předchozí půjčku.

Profi Credit nabízí zajímavé půjčky pro každého

Půjčka Profi Credit je už známým finančním produktem. Od společnosti si lze půjčit různé finanční obnosy. Poskytují se tzv. půjčky do výplaty i zaměstnanecké úvěry. Půjčka Profi Credit je dostupná každému, kdo splní podmínky k půjčení.

Kdo si může půjčit od Profi Credit?

Minimální věk žadatele o půjčku je stanoven na 18 let. Pokud bude žadatelům více než 70 let, musí počítat s tím, že se bude vyžadovat ručitel. O půjčku mohou žádat osoby s trvalým pobytem na území České republiky. V případě nízké bonity se vyžaduje zajištění ručiteli. U půjčky od Profi Credit nebudete oznamovat účel poskytnutí. Vypůjčené peníze lze využít na cokoliv. Profi Credit nabízí zaměstnanecké úvěry od 10000 Kč do 166000 Kč a půjčky v nižších částkách do 4999 Kč. V případě bezproblémového splácení vám bude umožněno si příště půjčit peníze za zvýhodněných podmínek. Funguje zde tzv. automatický revolving – při splácení můžete nějaké peníze vyčerpat pro svou potřebu.

Simona K., Ústí nad Labem: Půjčky jsem si nikdy nechtěla brát, ale došlo i na mě. Jsem ráda, že jsem zvolila prověřeného poskytovatele.

Výhody půjčky od Profi Credit:

– nižší půjčky se vyřizují velice rychle, není třeba shánět různá potvrzení a doklady

– půjčky jsou k dispozici bez poplatku předem za posouzení a vyřízení

– při dodání požadovaných dokladů a podkladů bude půjčka vyřízena do 24 hodin od přijetí žádosti

– zaměstnanecký úvěr se dá splácet v termínu od 12ti do 48 měsíců. Úvěr 4999 Kč můžete splácet 9 – 12 měsíců. Podnikatelům je určen překlenovací úvěr s dobou splatnosti od 1 do 11 měsíců. Dále startovací úvěr se splatností 12 – 36 měsíců, nebo účelový úvěr se splatností 12 – 48 měsíců.

Další požadavky pro půjčku od Profi Credit:

  • zajistíte si inkaso ve výši požadované splátky
  • zaměstnanecký úvěr je určen pro jedince se stálým příjmem
  • ručitel se vyžaduje jenom při nízké bonitěAktuální informace

Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat

Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat Požádat o půjčku je sice jednodušší, než... 
[Celý článek]

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky Když si rychle potřebujete půjčit, nesmíte mít klapky na očích. Nedůvěřujte, ale bedlivě prověřujte... 
[Celý článek]

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

Nevyznáte se v aktuální nabídce půjček a tak potřebujete poradit, jaká pro vás bude tou pravou a se kterou rozhodně nešlápnete vedle? Pokud ano, podívejte se na naše... 
[Celý článek]

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Nejenom žádost o půjčku, ale i její vyřízení a samozřejmě také poskytnutí není v současné době skutečně nic složitého. Na co byste jako žadatelé rozhodně... 
[Celý článek]

Finanční partneři

Máte přehled o rodinných financích? Víte kolik utratíte za energie a bydlení? Nechte si inspirovat skutečnými příběhy rodin, které vám poradí, jakým způsobem udržet vyrovnaný rodinný rozpočet.


Chybí vám několik stovek do výplaty? Slyšeli jste někdy o SMS půjčkách? Zažádejte si o půjčku online a mějte potřebné finance na účtu do několika hodin.